Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2019, 23:56
Ja przez ości nie jem karpia w wigilię, tylko filety z mintaja. Szkoda tylko, że w filetach też czasem znajduję ości, których nie powinno tam być, ale to i tak lepiej niż karp pełen ości.
Odpisz
12 października 2019, 11:15
@Pikachu: ale karp ma cześć w której ma same duże ości które możesz na luzie wyciągnąć podczas jedzenia bo mają po około 3 cm
Odpisz
12 października 2019, 16:47
@GRUBA_BAGIETA: 3 cm, bardzo duże...
Odpisz
13 października 2019, 09:49
@Pikachu: są ogromne nie ma szans że je polkniesz xD
Odpisz
12 października 2019, 10:16
W sumie to nie rozumiem jaki ludzie mają z tym problem
I mean
Większe ości się szybko odrzuca, mniejsze po prostu czymś zagryza
Odpisz
12 października 2019, 00:44
... I ja...
Odpisz
11 października 2019, 22:09
rip
Odpisz
9 października 2019, 16:32
Raz mi jedna w gardle utkneła i przez pół dnia próbowałem ją połknąć
Odpisz
9 października 2019, 13:36
dlatego rybkie z puszki jem
Odpisz
9 października 2019, 13:24
jak byłam mała to zawsze pytałam czy w tej rybie co akurat była na obiad są ości, a rodzice zawsze mówili że nie ma a ja im wierzyłam
okazało się że były ości
Odpisz
9 października 2019, 12:57
Byłoby fajnie gdyby ktoś wymyślił kiedykolwiek cięcie ryby w taki sposób by był sam filet bez ości, to byłoby totalne mis... oh, wait.
Odpisz
9 października 2019, 12:53
Nienawidzę ości, więcej pie**olenia się niż jedzenia
Odpisz