Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2019, 06:47
bardziej pasuje do pracy domowej ,,dla chętnych"
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 16:31
Jestem dobry w oddychaniu mam prawie siedemnastoletnie doświadczenie
Odpisz
12 października 2019, 22:47
@aJmThEbEsT: istnieje azjata, który robi to tak bardzo lepiej od ciebie, że aż odbiera chęci do życia. I pewnie brałyby o połowę mniej pieniędzy
Odpisz
10 października 2019, 16:31
Jakoś robię memy i Admin mi jeszcze nie płaci. Większość osób też
/s
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 16:33
Admin uważa, że są niewystarczająco dobre = You are not good at this
Odpisz
10 października 2019, 16:33
płacimy w strzałkach
Odpisz
10 października 2019, 16:34
@Towarzysz777: w sumie gdyby Admin miałby płacić każdemu Jejakowi za mema to by się nie wypłacił do końca życia
Odpisz
10 października 2019, 16:37
Gdyby odbierał za każdego shitposta, pogadajca i te, które nie przechodzą to byłby bogaty
Odpisz
10 października 2019, 16:32
>ocena za zadanie
Odpisz