Cała prawda o dzisiejszej ekologii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Hobby dla faceta
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2013, 21:14
i tak najwięcej tlenu dają nam oceany (rośliny morskie), znacznie więcej niż drzewa.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 14:59
@xXkuba22Xx: Tak, ale oceany też zostają zatruwane i mikroorganizmy żyjące w nich po prostu wymierają również przez zmianę klimatu.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2013, 19:22
@keil007: prawda.
ale najgorsze jest to, że jeden człowiek sam wiele nie zdziała :/
Odpisz
2 września 2013, 12:47
@xXkuba22Xx: Nie potrzeba milionów ludzi by zmienić świat, wystarczy jeden człowiek. :)
Chodzi mi o to, że jak np. Bill Gates stworzył microsoft to wszyscy zaczęli to uwielbiać, wystarczy stworzyć jakiś patent, pomysł, albo alternatywne rozwiązanie, które namówi ludzi do ekologii. Tylko jakie...
Odpisz
2 września 2013, 12:56
@keil007: dobrze by było gdyby meble produkowano z materiału imitującego drewno, to od razu mniej drzew, by ścinali
Odpisz
15 sierpnia 2014, 11:07
@keil007: spokojnie niedługo się powiększą ;D
Odpisz
10 czerwca 2014, 18:34
tlen ? je**ć takie drzewa ja chce moje Wi=Fi ! (nie, szanuje drzewa tylko mowie jak większość osób sobie myśli)
Odpisz
29 sierpnia 2013, 12:43
i tak byloby na haslo, gleba ;3
Odpisz
28 sierpnia 2013, 20:00
Gdyby zaczynało brakować w jakimś miejscu tlenu, to pewnie by zaczęli tracić przytomność, a co za tym idzie na pewno ktoś by sobie rozbił głowę. Nie będąc w stanie tej osobie pomóc umarłaby ona, i działoby się tak do momentu, w którym nie byłaby pochłaniana taka ilość tlenu - X ludzi umarło.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 17:20
no szkoda było by fajnie :D
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:24
Bo drzew jest dużo a Wi-Fi mało. Niedługo będzie na odwrót i wszyscy umrzemy czy to nie piękna wizja świata :) ?
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:22
Niestety
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:23
A po jaką cholerę mi tlen, ja chcę wifi :D
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:26
Hahaha. Jeżeli to był żart to powinieneś zakopać się w ogródku.Zobaczymy ile przeżyjesz bez tlenu
Odpisz
28 sierpnia 2013, 10:27
@bixbix: TO BYŁ SARKAZM...
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2013, 10:49
debile....debile są wszędzie!
P.S nie jesteś debilem
Odpisz
28 sierpnia 2013, 12:25
@Epickiodkrywca: Przeczytałem twój komentarz, a potem spojrzałem na nick ... I padłem xD
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:04
@deltes: Przeczytałem twój komentarz,Przeczytałem mój komentarz... I padłem xD
A co masz do mojego nicku?
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:14
@Epickiodkrywca: ... Że epicko odkryłeś, że wszędzie są debile :P Ale tamten komentarz to był komplement :D
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2013, 13:15
@deltes: mój też to był komplement
Odpisz
28 sierpnia 2013, 13:16
@deltes: myślałem że jestem debilem :/
Odpisz