Do twarzy jej z tym Noblem nawet, w sumie nie jest taka zła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2019, 17:00
Jestem dziwnym przypadkiem, bo wacham się między głosowaniem na lewicę a głosowaniem na konfederację. Obie mają dobre pomysły, jak i te złe.
Odpisz
23 lipca 2020, 09:53
@Dardanelle: lewica nie ma dobrych pomysłów raczej
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2020, 09:52
Olga jest zalosna, nie zasługiwała na nobla
Odpisz
10 października 2019, 22:00
Profilowe z logiem partii.
czemu?
Odpisz
10 października 2019, 22:01
@absol: bo głosuje na pis
Odpisz
11 października 2019, 15:18
@MemePaladin399: ja sobie gowna na prof nie daje
Odpisz
11 października 2019, 14:40
Ma ktos oryginal tego mema??
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 22:02
Widziałem jakąś reklamę PiS'u na YouTube i w niej było, żeby przekonać do głosowania na PiS pięć osób w jakikolwiek sposób i tam zaczęli wymieniać komunikatory przez, które można to zrobić i na koniec podrzucili Tinder i wyobraziłem sobie jakąś panią/pana dających nudesy za głosowanie na PiS, albo ludzi zaczynających rozmowę od "To głosujesz na PiS, czy najpierw trzeba Cię rimcimcimci"
Odpisz
10 października 2019, 22:08
też widziałem i to jest propagandowe w ch*j
Odpisz
10 października 2019, 22:18
@Fartuch: Ale bardzo przypomina faktyczną politykę PiSu. Połowa spotu to obelgi w kierunku innych partii, potem pochwała 500+(czyli 500 z Twojej kieszeni plus 200 za pośrednictwo) i bicie czołem, bo PiS "obniżył podatki". No wielkie mi halo, cały jeden procent.
Odpisz
10 października 2019, 22:32
@geralt735: Patrz na KO, 100% Spotu to: Hurr durr PiS zły Hurr durr niski człowiek zły
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 22:39
@Kurteusz: To akurat słowo w słowo cały program KO, kek.
Osobiście głosowałbym na Konfederację, bo choć w mojej ocenie są zbyt radykalni, to w gruncie rzeczy mają rację powinni osiągnąć pewien próg.
W koalicję przecież nie wejdą, to byłoby wbrew ich programowi, ale mogą zrobić sporo dobrych rzeczy, jeśli będą trzymać Korwina na wodzy.
Taki Mentzen na przykład, pierwszy z brzegu, to rozsądny i oczytany człowiek - poświadczam osobiście.
Sośnierz również mówi rozważnie i w punkt, szkoda, że Konfederacja ma taką słabą opinię. Chociaż biorąc pod uwagę, jak jeździ po nich PiS, jeśli w ogóle ich pokazuje w TVP, to się trochę nie dziwię.
Co sądzicie?
Odpisz
10 października 2019, 22:41
@geralt735: Poprzednia władza nie obniżyła w ogóle, więc ten 1% to już jakiś postęp.
Nie mówię, że PiS jest dobry, ale alternatywy dla niego żadnej, bo polska scena polityczna leży w rowie jak pijany menel.
Odpisz
10 października 2019, 22:50
@mateo9630: Konfederacja w umiarkowanej ilości >PiS>PO>Lewica (Mamy XXI w., serio? Socjalizm?)
To moje zdanie i mogę się mylić.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2019, 23:12
@geralt735: Lewica to żaden socjalizm. Przecież to zwykła socjaldemokracja jest. Socjalizm oznacza brak własności prywatnej. Socjalizm stał się ostatnio strasznie nadużywanym pojęciem.
Odpisz
11 października 2019, 14:17
@Nanook: Socjalizm, z tego co sprawdziłem na wikipedii zakłada raczej, żeby każdy miał po równo, a nie brak własności prywatnej, jest tam też napisane o kontroli gospodarki i o świadczeniach społecznych. Jak dla mnie to jest to trafne określenie dla aktualnego rządu, czy lewicy. Socjalizm zakłada również wprowadzanie w życie idei sprawiedliwości społecznej, co jest postulatem tych partii.
Odpisz
11 października 2019, 14:22
@geralt735: Nie obelgi tylko krytyka. To 2 różne rzeczy
Odpisz
11 października 2019, 14:14
PIS
Odpisz
10 października 2019, 22:01
bylo
Odpisz