A czy Ty masz już wszystko?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Cóż za brak szacunku
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2013, 11:49
Ja kupiłem tylko ołówek i tyle starczy... W pierwszej klasie zawsze nosiłem tylko ołówek i długopis... I teraz też...
Odpisz
31 sierpnia 2013, 17:19
Ale przecież Ty jesteś Sziningami (nie wiem jak to się pisze)! Wy też musicie chodzić do szkoły?
Odpisz
31 sierpnia 2013, 17:20
@Rarytas: A jakbym nie umiał pisać, to jak bym wpisywał ofiary? Co?
Odpisz
31 sierpnia 2013, 17:21
No to chyba pierwsza klasa wystarczy. :)
Odpisz
31 sierpnia 2013, 17:30
@Rarytas: Tak, ale na stołówce codziennie dają jabłka ;_;
Odpisz
31 sierpnia 2013, 19:43
A! To wiele wyjaśnia! :)
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:26
Ja mam tylko to w lewym górnym rogu z napisem 4GB (wiem co to, ale niech ułomni mają zagadkę ;)
Odpisz
30 sierpnia 2013, 19:27
a zeszyty -,-
Odpisz
30 sierpnia 2013, 17:42
e tam ja mieszkam za granica i tylko mi olowek długopis i jakiś zeszyt potrzebny - książki daja nauuczyciele
Odpisz
30 sierpnia 2013, 17:28
podreczik zeszyt wklad... tak wszystko
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:44
ja mam sam wkład
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:20
Mam kostkę i piórnik. Czyli wszystko.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:04
po co mi jabłko skoro zaraz zgnije?
jabłko jest przed plecakiem
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:06
@xKarolxpl: to zeszyt
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:06
@xKarolxpl: te jabłko to jest okładka na zeszycie
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:13
@Baroq: ups... pomyłka
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:49
@xKarolxpl: spoko nie gniewam się :)
Odpisz
30 sierpnia 2013, 13:01
Hehe ja całe liceum przechodziłem z długopisem w kieszeni :) No może nie całe ale większość :)
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:43
Miałem ale zgubiłem...
Odpisz
27 sierpnia 2013, 21:28
A nauczyciele kawunia czekolada i co jeszcze laptopy dostali
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2013, 10:11
i jakiś lek jak sie Wku*wią
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:29
a potem narzekają na swoją ciężką, niskopłatną pracę
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:10
Ja nawet tego nie mam
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:04
nic nie mam
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:03
Niet, brakuje mi dwóch książek i przyborów geometrycznych... w każdej klasie zawsze mam pełen, nowiutki zestaw wszystkiego XD
Odpisz
27 sierpnia 2013, 21:14
I tak poziom wyżej... Ja nie mam jak na razie nic...
Odpisz