Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2013, 11:49

Ja kupiłem tylko ołówek i tyle starczy... W pierwszej klasie zawsze nosiłem tylko ołówek i długopis... I teraz też...

Avatar Rarytas

31 sierpnia 2013, 17:19

Ale przecież Ty jesteś Sziningami (nie wiem jak to się pisze)! Wy też musicie chodzić do szkoły?

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2013, 17:20

@Rarytas: A jakbym nie umiał pisać, to jak bym wpisywał ofiary? Co?

Avatar Rarytas

31 sierpnia 2013, 17:21

No to chyba pierwsza klasa wystarczy. :)

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2013, 17:30

@Rarytas: Tak, ale na stołówce codziennie dają jabłka ;_;

Avatar Rarytas

31 sierpnia 2013, 19:43

A! To wiele wyjaśnia! :)

Avatar kazakol2000

30 sierpnia 2013, 21:26

Ja mam tylko to w lewym górnym rogu z napisem 4GB (wiem co to, ale niech ułomni mają zagadkę ;)

Avatar mimimi123

30 sierpnia 2013, 19:27

a zeszyty -,-

Avatar kubagry

30 sierpnia 2013, 17:42

e tam ja mieszkam za granica i tylko mi olowek długopis i jakiś zeszyt potrzebny - książki daja nauuczyciele

Avatar mrofpower

30 sierpnia 2013, 17:28

podreczik zeszyt wklad... tak wszystko

Avatar kassy

30 sierpnia 2013, 13:44

ja mam sam wkład

Avatar DanateDMC

30 sierpnia 2013, 13:20

Mam kostkę i piórnik. Czyli wszystko.

Avatar xKarolxpl

30 sierpnia 2013, 13:04

po co mi jabłko skoro zaraz zgnije?
jabłko jest przed plecakiem

Avatar clawdeen123

30 sierpnia 2013, 13:06

@xKarolxpl: to zeszyt

Avatar Baroq

30 sierpnia 2013, 13:06

@xKarolxpl: te jabłko to jest okładka na zeszycie

Avatar xKarolxpl

30 sierpnia 2013, 13:13

@Baroq: ups... pomyłka

Avatar Baroq

30 sierpnia 2013, 21:49

@xKarolxpl: spoko nie gniewam się :)

Avatar
heroes10

30 sierpnia 2013, 13:01

Hehe ja całe liceum przechodziłem z długopisem w kieszeni :) No może nie całe ale większość :)

Avatar Youtuber

30 sierpnia 2013, 12:43

Miałem ale zgubiłem...

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2013, 21:28

A nauczyciele kawunia czekolada i co jeszcze laptopy dostali

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 sierpnia 2013, 10:11

i jakiś lek jak sie Wku*wią

Avatar sectus

30 sierpnia 2013, 12:29

a potem narzekają na swoją ciężką, niskopłatną pracę

Avatar Bjornie

30 sierpnia 2013, 12:10

Ja nawet tego nie mam

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2013, 12:04

nic nie mam

Avatar Griszka

30 sierpnia 2013, 12:03

Niet, brakuje mi dwóch książek i przyborów geometrycznych... w każdej klasie zawsze mam pełen, nowiutki zestaw wszystkiego XD

Avatar MaxiorPL

27 sierpnia 2013, 21:14

I tak poziom wyżej... Ja nie mam jak na razie nic...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar daniel98xd
Dodane przez: daniel98xd

Drewniany kominek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Cóż za brak szacunku

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka