Mam nadzieję, że tego nie jadła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 czerwca 2021, 14:22
Chwila chwila… to masło orzechowe jest uznawane za słodycze!? Przecież tam cukru jest tyle co w pasztecie. Poza tym pewnie chciał ją oszukać jak tani sprzedawcy śledzi, że wygląda jak by był pełny a tam nie ma pół słoika.
Odpisz
3 kwietnia 2020, 16:56
Fuuuuuuu!!!!!
Odpisz
Edytowano - 16 października 2019, 21:32
to raczej nie jest zbyt wygodne, masło orzechowe nie jest śliskie...
Odpisz
16 października 2019, 19:47
Trochę słabo jeśli by to masło orzechowe było w wersji "crunchy"...
Odpisz
16 października 2019, 19:23
Odpisz
16 października 2019, 19:16
Ludzi oszukują, wygląda jak pełny słoik, a nie jest
Odpisz
12 października 2019, 14:14
Jadwiga G? To ta z profilowym z plasterkami salami albo wędliny na oczach?
Odpisz
12 października 2019, 14:33
@ewelkapl: moja ulubiona postać historyczna
Odpisz
12 października 2019, 18:41
@ewelkapl: czekaj co
Odpisz
12 października 2019, 19:44
@SCP_999: No Jadwiga Grzyb.
Odpisz
12 października 2019, 16:18
O ch**
Odpisz
12 października 2019, 15:57
Smacznego :)
Odpisz
12 października 2019, 14:18
O co chodzi
Odpisz
12 października 2019, 14:20
@Big_Chungus: Seks c*pa r*chanie
Odpisz
Edytowano - 12 października 2019, 14:20
@Big_Chungus: Jeśli nie wiesz o co chodzi to chodzi o benisa. Lub pieniądze. Benis lub pieniądze.
Odpisz
12 października 2019, 14:22
@McMocarz: Że w sensie to r*chał?
Odpisz
12 października 2019, 14:24
@Big_Chungus: w sensie że tak
Odpisz
12 października 2019, 14:31
@McMocarz: w sensie że psa miał pewnie
Odpisz
12 października 2019, 14:33
@McMocarz: w sensie że o cholera
Odpisz
12 października 2019, 15:49
@McMocarz: Twoja stara ma na imię Jadwiga co nie?
Odpisz
12 października 2019, 15:52
@Karzeuek: No nie do końca
Odpisz
12 października 2019, 15:54
@McMocarz: No to fake konto ma na FB na pewno, bo nie wyobrażam sobie nikogo innego kto mógłby od**bać taki numer jak Dorjan
Odpisz
16 października 2019, 18:45
@obeniksus: Obeniksusie, piszę się 🅱eniz.
Odpisz
16 października 2019, 18:52
@Antonio331: pisze się pisze, nie piszę^
chyba że piszesz, to wtedy piszę, ale jeśli nie piszesz, tylko jest napisane, to pisze
Odpisz
16 października 2019, 19:03
@sermasteropl44: mózg mnie swędzi
Odpisz
16 października 2019, 19:09
@sermasteropl44: antonio napisał dobrze
"pisze się" to czynność
Więc pisze się 🅱️enis
Odpisz
16 października 2019, 19:27
@Big_Chungus: a napisał piszę się.
nie chodzi mi o członek, a o Ę
Odpisz
16 października 2019, 19:29
@sermasteropl44: aha, okej
Odpisz
17 października 2019, 07:12
@sermasteropl44: Racja xd
Odpisz
24 stycznia 2022, 05:36
@McMocarz: Ilość zielonych potwierdza te teorie
Odpisz