Może się przydać na klasówce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2019, 18:52
Babka mi wstawila uwage kiedys za zetarcie tablicy
Odpisz
2 grudnia 2019, 23:36
@Weronikxxa: ja kiedyś klej na lekcji otworzyłem i uwagę dostałem
Odpisz
15 października 2019, 16:25
Siedze w pierwszej ławce, mam okulary, aparat na zeby, mam na semestr 3 z matmy
Odpisz
13 października 2019, 14:51
"Nauczyciel oddycha 30 razy na minute"
Odpisz
Edytowano - 13 października 2019, 14:54
@Jasnowidz: Nic dziwnego że zeszyty zapełnione; Ogółem mam teorię że niektórzy profesorowie są w stanie nauczać powietrzem, wiedza roznosi się jak Dżuma
Odpisz
13 października 2019, 16:45
@InterStella: Ale akurat jesteśmy na nią zaszczepieni
Odpisz
13 października 2019, 16:50
@ToFFeXPL: właśnie, a kujoni to antyszczepionkowcy
Odpisz
13 października 2019, 15:39
Ten uczuć kiedy jesteś w pierwszej ławce bo nie widzisz :<
Odpisz
13 października 2019, 15:54
@Rozyv: Kup sobie okulary.
Odpisz
13 października 2019, 15:57
@Rozyv: W pierwszej ławce jest zawsze najlepiej siedzieć, bo ma się same profity. U mnie zawsze jak się siedziało w pierwszej ławce to było łatwo ściągać, wszystko się widziało, słyszało i nauczyciele pomagali.
Odpisz
13 października 2019, 15:31
Cieszę się że na matmie przeniosłem się do tyłu
Odpisz