Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2019, 20:45
Śmiem twierdzić, że to fake
Odpisz
26 października 2021, 20:59
@Error__404: czm skoro w tych czasach drony wyprowadzają psy na spacer?
Odpisz
17 października 2019, 21:01
A czy naczepa była załadowana? Ale i tak ładnie, że drony podniosły 25-tonową Scanię S. ;)
Odpisz
Edytowano - 17 października 2019, 21:58
@TheFoxy: tir bez ładunku z naczepą wazy okolo 12 ton. Z ładunkiem maksymalnie może ważyć 40 ton wiec ładunku moze mieć 26-28 ton
Odpisz
17 października 2019, 22:02
Scania S waży 25 ton. A i taka mała informacja na przyszłość: Ciężarówka, nie TIR. TIR to jest licencja na transport międzynarodowy.
Odpisz
Edytowano - 17 października 2019, 22:07
@TheFoxy: z pustą naczepą wazy około 12 ton, więc scania bez naczepy waży okolo 7-8 ton
Odpisz
17 października 2019, 22:13
ciekawe za co czerwone
Odpisz
17 października 2019, 22:16
12 ton to mogą ważyć BDF-y / Tandemy.
Odpisz
17 października 2019, 22:20
@TheFoxy: ale czekaj od poczatku, ty mowisz o samej kabinie bez naczepy o tej scani?
Odpisz
17 października 2019, 23:28
Kierowca Scanii here. Pusty zestaw Scania + Naczepa Mega waży 16 ton.
Odpisz
18 października 2019, 04:05
@Crido: no o tym mowie. Czyli mam racje
Odpisz
18 października 2019, 07:00
@TheFoxy: Sorki, ale TIR jako ciężarówka się utarło i tak zostało, a sama organizacja praktycznie w Europie nie działa ze względu na strefę Schengen i otwarte granice
Odpisz
18 października 2019, 11:53
@Crido: Na to wygląda, że ktoś musiał napisać bzdury przy opisywaniu Scanii na tamtej stronie. No to przepraszam za błąd.
Odpisz
18 października 2019, 11:55
@Sushinator: +1
Odpisz
Edytowano - 18 października 2019, 12:25
@TheFoxy: no bo przecież tyle pusta nie moze 25 ton wazyc biorąc pod uwage ze maksymalnie może tylko 40 ton wazyc. Wiec tylko 15 ton ładunku by miala a to sie nie oplaca wozić
Odpisz
18 października 2019, 13:57
Spoko, spoko. Już ogarnąłem. ;) Jak napisałem wyżej, to pewnie ktoś bzdury wpisał na tamtym serwisie.
Odpisz
18 października 2019, 09:57
To brzmiało jak jakaś apokalipsa albo przybycie kosmitów
Odpisz
17 października 2019, 20:04
P O T Ę Ż N E D R O N Y
Odpisz
17 października 2019, 20:15
@kamilowski2004: P
Odpisz
17 października 2019, 20:21
@x_____: o
Odpisz
17 października 2019, 20:25
@bananmlgdoge: t
Odpisz
17 października 2019, 20:45
@atoidi: Ę
Odpisz
17 października 2019, 20:45
@Error__404: Ż
Odpisz
17 października 2019, 20:47
N
Odpisz
17 października 2019, 20:54
@Damond: E
Odpisz
17 października 2019, 21:00
@Ruski_Gandalf: D
Odpisz
17 października 2019, 21:05
@Damond: R
Odpisz
17 października 2019, 21:05
@Ruski_Gandalf: O
Odpisz
17 października 2019, 21:10
Odpisz
17 października 2019, 21:14
N
Odpisz
17 października 2019, 21:21
@Damond: Y
Odpisz
17 października 2019, 21:23
@InsaneFOX13: No i musial zje**ć
Odpisz
17 października 2019, 21:30
uwielbiam to robić
Odpisz
17 października 2019, 21:38
@InsaneFOX13: super, masz okno koło siebie?
Odpisz
17 października 2019, 21:40
@Ruski_Gandalf: jak coś mogę pożyczyć
Odpisz
18 października 2019, 08:48
@InsaneFOX13: Jesteś pozbawioną kręgosłupa moralnego żelatyną na nogach
Odpisz
18 października 2019, 09:56
@Error__404: nazywaj mnie jak chcesz ...mnie to nie rusza :/
Odpisz
18 października 2019, 10:00
@InsaneFOX13: właśnie dlatego nią jesteś
Odpisz
18 października 2019, 10:04
@InsaneFOX13: to sie nazywa NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ UMYSŁOWA
(w skrócie "długoterminowy niedojeb mózgowy")
Odpisz
17 października 2019, 21:00
Pewnie pusta ta Scania, zero silnika itd. a pod plandeką też nic nie ma.
Odpisz
17 października 2019, 20:46
Drony razem silne
Odpisz
17 października 2019, 20:44
O BOŻE
O KU*WA
Odpisz
17 października 2019, 20:28
Fajny ten sequel Far From Home.
Odpisz
13 października 2019, 19:28
EDITH?
Odpisz
13 października 2019, 19:47
Też mi się to z nim skojarzyło XD
Ps. Proszę nie spoilerujcie innym, dziękuję...
Odpisz
13 października 2019, 19:28
Nie dość że Roboty mogą otwierać drzwi to jeszcze kradną ciężarówki
Odpisz
13 października 2019, 19:29
@Ptasznik: widać na filmie że roboty są czarne
Odpisz
13 października 2019, 19:26
*muzyka z endgame w tle*
Odpisz