Może jakoś się uda go dopiąć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2021, 09:56
Jest blisko j....ięcia
Odpisz
13 października 2019, 22:13
Ja natomiast się cieszę, że Polska tak chętnie chce zrobić roleplay Wenezueli
Odpisz
13 października 2019, 22:15
Cosplay lepszy od oryginału
Odpisz
Edytowano - 13 października 2019, 22:16
Zwaz moje słowa: jak to je**ie to tak solidnie że nasze dzieci będą robiły o tym memy
Odpisz
13 października 2019, 22:55
Czemu masz codziennie nowe profilowe Kolor? +Faktycznie,Polska gospodarczo leci w dół szybciej niż Beniz jak okaże się że laska to trap
Odpisz
13 października 2019, 22:56
@mlkla: bo nie potrafię znaleźć idealnego a moje gusta się zmieniają codziennie
Odpisz
13 października 2019, 23:10
nie zrobią memów bo będzie płaca minimalna 4000 ale komputer za 50 tys. złotych
Odpisz
13 października 2019, 23:11
w sumie racja
Odpisz
14 października 2019, 21:18
@mlkla: Akurat Polska cały czas notuje wzrost gospodarczy na poziomie 3-5% (nie jestem pewny w tych wartościach), co daje nam wysokie miejsce w Europie.
Odpisz
14 października 2019, 21:51
@Melber556: jaki wzrost gospodarczy?
I wyłącz ten TVP
Odpisz
14 października 2019, 21:55
@Daniello55: na szczęście switcha kupuje już w tym miesiącu
Odpisz
14 października 2019, 22:02
@Dosek: A gdzie można go tanio kupić?
Odpisz
14 października 2019, 22:14
@Daniello55: ja osobiście polecam koniec listopada będą przeceny nawet do -50% I nie wiem czy nie czekać
Odpisz
14 października 2019, 22:25
@Dosek: gdzie?
Odpisz
14 października 2019, 23:06
najlepszy avek twój według mnie to był z tą typiarą (jak się nazywa btw)
Odpisz
14 października 2019, 23:24
@Melber556: niby wzrost ale jak zobaczymy długi to gospodarka pie**olnie z hukiem
Zaleta taka że przynajmniej je**ie spektakularnie i z rozmachem a nie jakoś leciutko
Odpisz
15 października 2019, 07:12
@Daniello55:
Odpisz
Edytowano - 15 października 2019, 16:30
@Melber556: z tego co pamiętam to obecnie większość gospodarek przeżywa rozwój, więc raczej nie jest to zasługa rządu, tylko takie są teraz tendencje na świecie
I fakt, wzrost mamy procentowo dość spory w porównaniu do reszty krajów, ale obecnie nie mamy dużego pkb. 5% polskiego pkb to i tak dużo mniej niż dajmy na to 1% Wielkiej Brytanii.
Odpisz
15 października 2019, 21:22
@Melber556: ja nie wierzę w to co mówi tvniemcy
Odpisz
15 października 2019, 22:09
@Daniello55: Wzrost gospodarczy Polski na tle europejskim jest wysoki. To jest fakt. Poczytaj sobie o tym w innym serwisie. Czyżbyś był ignorantem?
Odpisz
15 października 2019, 22:43
@Melber556: wzrost niby jakiś jest a to dlatego że Unia to ch*jnia
Nie dziwi mnie że n0a tle tego socjalizmu wychodzimy na przód
Ale to i tak bez znaczenia
Odpisz
15 października 2019, 23:34
@Daniello55: Wzrost gospodarczy nie jest bez znaczenia.
Odpisz
16 października 2019, 15:49
@Melber556: powtórzę jeszcze raz: to prawda, procentowo mamy jeden z największych wzrostów w europie. Tylko, że obecnie nasze pkb nie jest duże, więc w praktyce liczby są mniejsze, niż się wydaje. przykładowo 5% z miliona to mniej niż 1% z miliarda, chociaż to większy przyrost procentowo (wiem, przykład niezbyt realny, ale raczej przejrzysty)
Odpisz
15 października 2019, 07:29
Lubię jego koty.
Odpisz
14 października 2019, 23:32
INFLACJA
Odpisz
14 października 2019, 23:12
I dodajmy, że nie będzie deficytu w budżecie
Odpisz
14 października 2019, 22:30
Za niedługo w Wenezueli będą robić memy o nas…
Odpisz
14 października 2019, 21:39
Nie będzie obniżki VAT, tylko podwyżka VAT + nowe podatki, aby wyrównać wydatki z dochodem.
Odpisz
13 października 2019, 22:14
Z tego co mi wiadomo nie ma planów obniżki VATu
Odpisz