memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 października 2019, 20:07
Dzieci które obecnie grają w fortnite w 2009:
Odpisz
19 października 2019, 23:06
aww shit wczoraj to oglądalem w remakeu 4k
13 października 2019, 22:43
Oglądaliśmy to na religii w podstawówce
17 października 2019, 19:28
@Wacpanna: Pewnie ksiądz/katecheta prawił wam, jaki Bóg jest potężny.
17 października 2019, 19:43
@Legolas9988: nie, mieliśmy zastępstwo
17 października 2019, 19:57
@Wacpanna: To pewnie zastępca prawił wam, jaki Bóg jest potężny
18 października 2019, 09:46
@Legolas9988: Nie,zastępca był ateistą.
18 października 2019, 17:09
To pewnie wjechał dyro w odpowiednim momencie i prawił im jaki Bóg jest potężny.
18 października 2019, 17:53
@Legolas9988: Dyrektor też był ateistą.
18 października 2019, 18:53
To pewnie kujon wstał i zaczął im prawić, jaki Bóg jest potężny.
18 października 2019, 19:12
@Legolas9988: Kujon też był ateistą,kujon wierzy w nauke,nie w boga.
18 października 2019, 19:26
Także po tego kujona przyszła jego babcia w typie ,,starej baby z osiedla" i wtedy zaczęła prawić, jaki Bóg jest potężny.
18 października 2019, 23:38
@Legolas9988: Babcia jest komunistką,nie wierzy w Boga.
19 października 2019, 12:33
To je**ć babcię
18 października 2019, 10:51
17 października 2019, 20:52
Ja byłem głupi i się bałem 2012 roku xd
17 października 2019, 19:25
Już dawno nie było porządnego końca świata, takiego żeby w wiadomościach mówili.
13 października 2019, 22:38
Pamiętam ten lekki stresik i ekscytację, że 21 grudnia w końcu nastąpił.
17 października 2019, 19:19
Pamiętam że jak zasypiałem to dźwięk każdego przejeżdżającego tira brzmiał jak wielki meteoryt albo pękająca ziemia
13 października 2019, 22:37
Dlaczego do 2015
Edytowano - 13 października 2019, 22:41
@Big_Chungus: kiedy wracałem z gimbazy w autobusie przeglądałem wiadomości na telefonie i tam znowu informacja że asteroida pie**olnie w ziemię to pomyślałem że i tak to się nie stanie i zacząłem mieć na to wyje**ne
13 października 2019, 23:04
@seba27113: najwięcej tego gówna pubikuje "Najwyższy Czas!" Trochę śmieszny zbieg okoliczności z nazwą strony a tym co głównie publikują
Pro Tip Jak będziesz miał dzieci puść im ten film i powiedz że to była prawda i ty to przeżyłeś. Będziesz miał u nich respekt
13 października 2019, 22:42
Do momentu, w którym nie ogarną, że kłamałeś
może ale to dopiero za parę lat gdy odkryją jak pisać i czym jest Google
13 października 2019, 22:59
no to w 10 lat stracić zaufanie dzieci
13 października 2019, 22:52
Pamiętam to kiśnięcie z ludzkiej głupoty
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 października 2019, 20:07
Dzieci które obecnie grają w fortnite w 2009:
Odpisz
19 października 2019, 23:06
aww shit wczoraj to oglądalem w remakeu 4k
Odpisz
13 października 2019, 22:43
Oglądaliśmy to na religii w podstawówce
Odpisz
17 października 2019, 19:28
@Wacpanna: Pewnie ksiądz/katecheta prawił wam, jaki Bóg jest potężny.
Odpisz
17 października 2019, 19:43
@Legolas9988: nie, mieliśmy zastępstwo
Odpisz
17 października 2019, 19:57
@Wacpanna: To pewnie zastępca prawił wam, jaki Bóg jest potężny
Odpisz
18 października 2019, 09:46
@Legolas9988: Nie,zastępca był ateistą.
Odpisz
18 października 2019, 17:09
To pewnie wjechał dyro w odpowiednim momencie i prawił im jaki Bóg jest potężny.
Odpisz
18 października 2019, 17:53
@Legolas9988: Dyrektor też był ateistą.
Odpisz
18 października 2019, 18:53
To pewnie kujon wstał i zaczął im prawić, jaki Bóg jest potężny.
Odpisz
18 października 2019, 19:12
@Legolas9988: Kujon też był ateistą,kujon wierzy w nauke,nie w boga.
Odpisz
18 października 2019, 19:26
Także po tego kujona przyszła jego babcia w typie ,,starej baby z osiedla" i wtedy zaczęła prawić, jaki Bóg jest potężny.
Odpisz
18 października 2019, 23:38
@Legolas9988: Babcia jest komunistką,nie wierzy w Boga.
Odpisz
19 października 2019, 12:33
To je**ć babcię
Odpisz
18 października 2019, 10:51
Odpisz
17 października 2019, 20:52
Ja byłem głupi i się bałem 2012 roku xd
Odpisz
17 października 2019, 19:25
Już dawno nie było porządnego końca świata, takiego żeby w wiadomościach mówili.
Odpisz
13 października 2019, 22:38
Pamiętam ten lekki stresik i ekscytację, że 21 grudnia w końcu nastąpił.
Odpisz
17 października 2019, 19:19
Pamiętam że jak zasypiałem to dźwięk każdego przejeżdżającego tira brzmiał jak wielki meteoryt albo pękająca ziemia
Odpisz
13 października 2019, 22:37
Dlaczego do 2015
Odpisz
Edytowano - 13 października 2019, 22:41
@Big_Chungus: kiedy wracałem z gimbazy w autobusie przeglądałem wiadomości na telefonie i tam znowu informacja że asteroida pie**olnie w ziemię to pomyślałem że i tak to się nie stanie i zacząłem mieć na to wyje**ne
Odpisz
13 października 2019, 23:04
@seba27113: najwięcej tego gówna pubikuje "Najwyższy Czas!"
Trochę śmieszny zbieg okoliczności z nazwą strony a tym co głównie publikują
Odpisz
13 października 2019, 22:37
Pro Tip
Jak będziesz miał dzieci puść im ten film i powiedz że to była prawda i ty to przeżyłeś. Będziesz miał u nich respekt
Odpisz
13 października 2019, 22:42
Do momentu, w którym nie ogarną, że kłamałeś
Odpisz
13 października 2019, 22:43
może ale to dopiero za parę lat gdy odkryją jak pisać i czym jest Google
Odpisz
13 października 2019, 22:59
no to w 10 lat stracić zaufanie dzieci
Odpisz
13 października 2019, 22:52
Pamiętam to kiśnięcie z ludzkiej głupoty
Odpisz