Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Chciał tylko pomóc
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2019, 07:45
Dziwna ta nauczycielka
Odpisz
20 października 2019, 16:55
@Pikachu_fan_Subaru: Pamiętam że mieliśmy podobną. Tylko u nas jak się poprawiło na 1, to po prostu wpisywana jest następna jedynka
Odpisz
19 października 2019, 20:45
Nigdy nie ogarniałem jak ktoś poprawiał coś innego niż 1
Odpisz
19 października 2019, 23:24
@benek10: Bo są na tym świecie ludzie, którzy chcą mieć czerwone paski, sympatie nauczycieli i może też rodziców. I to sprawia im samym radość. Dlatego będą kuć cały dzień i całą noc definicje i może nawet ściągać by przypadkiem nie dostać 5. Tylko szóstki! Albo poprawa.
Odpisz
20 października 2019, 11:50
@Sharlatan: Ja tam poprawiam od 3 w górę, zależy jaki przedmiot. Z chemii i fizy bym nie poprawiał.
Odpisz
19 października 2019, 23:24
Nigdy nie rozumiałem takich nauczycieli. Przecież to zniechęca do próbowania, a przecież nawet w nazwie jest "poprawa". Przecież nie da się poprawić na gorsze.
Odpisz
19 października 2019, 20:13
A nauczycielka wstawia 2 jedynki
Odpisz