Większość w sejmie ma swoje wady
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
Ikony
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2019, 16:06
PiS zły
Odpisz
15 października 2019, 18:01
Minecraft dobry
Odpisz
15 października 2019, 18:45
@rumcajschr: fortnajta nie ma
Odpisz
17 października 2019, 14:03
@mrauczur: A PiS nadal zły
Odpisz
15 października 2019, 16:13
Czy ktoś mi wytłumaczy jak pis mając 43% głosów dostał ponad połowę miejsc.
Odpisz
15 października 2019, 16:19
@ePiotrek2003: ponieważ jest takie coś (nazwy nie pamiętam) co bonusuje wygranego czyli np. PiS ma te 43% ale posłów mu się liczy jako 1.2.
Odpisz
15 października 2019, 17:18
@ePiotrek2003: Zliczanie głosów metodą d'Hondta
Odpisz
15 października 2019, 18:37
@ePiotrek2003:
Odpisz
Edytowano - 15 października 2019, 18:40
@M_ateo_1: Chwila, czyli PiS na serio ma już zupełną większość w sejmie? Totalnie go zdominowali?
Odpisz
15 października 2019, 18:54
@PozdrawiamMame: No to niezła k*rwa demokracja
Odpisz
15 października 2019, 19:34
@Tajdeus: ma chyba 235 głosów. Ale w Pisie jest jeszcze partia Gowina i Ziobry obie po 18 posłów.
Odpisz
15 października 2019, 19:38
@ePiotrek2003: nom, PiS miał milion mniej głosów niż sama opozycja (bez konfy) a i tak ma większość w sejmie
Odpisz
15 października 2019, 19:40
@M_ateo_1: Ale ma mniejszość w senacie
Odpisz
15 października 2019, 19:50
@M_ateo_1: "I love democracy." - kanclerz Palpatine.
Odpisz
16 października 2019, 06:10
@OrtograficznyPies: senat jedyne co zrobić może to opóźnić ustawy.
Odpisz
15 października 2019, 16:34
Je**ć Kaczyńskiego i jego zbrodniczy reżim.
Odpisz
15 października 2019, 20:42
@WampirZZielonki: Je**ć ciebie i twój lewacki trolling.
Odpisz
15 października 2019, 21:09
@Aramil1993: Walić was obu
Odpisz
15 października 2019, 21:39
@rumcajschr: walić polityke !
Odpisz
16 października 2019, 00:16
@Aramil1993: Przeciez i PiS i PO to lewica, z malymi roznicami pogladu na kulture.
Odpisz
15 października 2019, 17:13
Najwyższy czas odebrać mniejszości niemieckiej prawa wyborcze.
Odpisz
14 października 2019, 23:09
Ciekawe że ktoś z konferencji będzie siedział koło mniejszości niemieckiej. Swoją drogą jakim ch*jem jest takie gówno, na co to komu ? Właściwie zajmuje miejsce w sejmie
Odpisz
Edytowano - 14 października 2019, 23:11
Chyba z jakiejś powojennej umowy z mniejszością niemiecką zawsze mają zapewnione jedno miejsce, a poza tym są zwolnieni z progu wyborczego
Odpisz
Edytowano - 15 października 2019, 00:45
Jest to konsekwencja traktatu wersalskiego który Niemcy zgodzili się podpisać pod warunkiem podpisania przez kraje które uzyskały ziemię niemieckie dokumentu gwarantującego mniejszości niemieckiej prawo do głosu, ten dokument obowiązuje w wielu krajach europejskich w tym w Polsce aż do dziś.
Odpisz
15 października 2019, 07:51
@bateran: Niemcy traktaty szanują gdy to korzystne dla nich
Odpisz
15 października 2019, 16:48
@Piotro165: A szcególnie te Wersalskie
Odpisz
15 października 2019, 17:10
To tylko symulacja, w rzeczywistości tak nie będą siedzieć.
Odpisz
15 października 2019, 16:43
To jest jakiś szpieg czy co ?
Odpisz
15 października 2019, 16:44
@DiabVCH: Przedstawiciel Mniejszości Niemieckiej który jest tam zgodnie z umowami
Odpisz
15 października 2019, 16:28
Pomyślcie o mnn
Odpisz
15 października 2019, 15:09
co to za ludzik
buzie widze
Odpisz
15 października 2019, 16:26
wydaje mi się że to Marszałek
Odpisz
Edytowano - 14 października 2019, 23:04
Dobrze że między Konfederacją a Lewicą jest PSL bo doszłoby do wielkiej masakry
Odpisz
14 października 2019, 23:07
@BDMVIP: Janusz Korwin-Mikke prowadzi swoich ludzi w walce w bitwie o Sejm i przejmuje władzę w kraju (2019, koloryzowane)
Odpisz
14 października 2019, 23:09
@SongMan: Myślę że będą się wzorowali na rewolucji francuskiej, tylko skąd wezmą szubienicę?
Odpisz
15 października 2019, 00:03
@BDMVIP: *gilotynę
Odpisz
15 października 2019, 00:05
sory za błąd. ale szubienicą też można by było to jakoś rozkręcić.....
Odpisz
15 października 2019, 00:07
@BDMVIP: *Przepraszam, oraz brak przecinka przed ,,to..."
Odpisz
15 października 2019, 00:58
@BDMVIP: Taka musi wystarczyć
Odpisz
14 października 2019, 23:40
Nawet nie wiesz co to samotność
Odpisz
15 października 2019, 00:06
@aJmThEbEsT: On jest otoczony przez konfederację warto dodać, na pewno się polubią.
Odpisz
14 października 2019, 22:56
Odpisz
14 października 2019, 22:57
ten śmieszny jest bo niewiele ma wspólnego z polityką
Odpisz
14 października 2019, 23:03
Ja, oficjalny twórca mema, którego używasz, stwierdzam, że to wyjątek od reguły, który o dziwo ma niewiele wspólnego z polityką.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2019, 23:05
@Mozimo: kiedy po kilku sekundach wstawienia koma lepiej przyjrzysz się memowi i chcesz już usunąć a tu dupa
Odpisz
14 października 2019, 23:07
Wybaczam ci pomyłkę.
Odpisz
15 października 2019, 08:42
bywa
Odpisz