Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tasior99

19 października 2019, 20:02

teraz dam coś niepasującego heroes 3

Avatar Hartio

20 października 2019, 15:46

@tasior99: Niektórzy powiedzą że to ostatnia dobra cześć Heroes, ja wspomnę jeszcze o 5.

Avatar OstatniSith2005

20 października 2019, 09:33

Można prosić o szablon?

Avatar qAzert

Edytowano - 19 października 2019, 22:40

Wiedźmin 3 ?

Avatar
Konto usunięte

19 października 2019, 21:37

Crusader Kings III?

Avatar NesquikBoi

19 października 2019, 21:16

TF 3

Avatar Polakowaty

19 października 2019, 18:28

Postal 3?

Avatar DHF1232

19 października 2019, 18:23

Kung fu panda 3

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

15 października 2019, 15:17

Shrek 3

Avatar
Kolorblind

15 października 2019, 15:21

@Ten_Leniacz_Netu24: właśnie na tym mogliśmy poprzestać

Avatar Legolas9988

19 października 2019, 16:23

Nie, jeszcze nie.

Avatar PanMisiek

Edytowano - 19 października 2019, 16:42

Czwórka była dobra. Jakby miałyby być tylko 3 części, to "Shrek Trzeci" byłby moim kandydatem to wywalenia. Nie mówię, że był zły. Po prostu był najmniej dobry.

Avatar Ten_Leniacz_Netu24

19 października 2019, 17:54

@PanMisiek: 2 była najlepsza, 4 była w pytke

Avatar akoyne

19 października 2019, 17:37

GTA 3D

Avatar
Spirit_

15 października 2019, 15:19

Po prostu podałeś złe przykłady (imo najlepsza czesc z Prequeli)

Avatar Figarus

19 października 2019, 17:34

Zgadzam się. Ogółem nie lubię SW, ale część III i V są bardzo dobre (trójka to lekkie dłużyzny, ale patrząc na ilość wątków w sumie się nie dziwię, że tyle trwa).

Avatar Mrbluecake

19 października 2019, 16:55

W pewnym sensie przysłowie pasuje do rozbiorów...

Avatar Mozimo

15 października 2019, 16:01

Heroes 3

Avatar PaulinkaPaulincia

19 października 2019, 16:43

@Mozimo: Co Ty gadasz, V to też jest cud miód przecież.

Avatar Axyui

19 października 2019, 16:02

Czyli czekamy aż polska się rozpadnie i będziemy potem mieć III RP?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar moth12334

19 października 2019, 22:02

@Axyui: Ale ja serio chce wiedzieć.

Avatar Dardanelle

20 października 2019, 14:49

nawet "electric" ma sens, bo Lech Wałęsa

Avatar
ZiemiaJestPlaska

15 października 2019, 15:29

Opie mogłeś samemu zrobić, znaczy bez tych angielskich napisów...

Avatar Mozimo

15 października 2019, 15:40

Ale dzięki temu jeja będzie bardziej otwarte na zagranicznych memiarzy. OP ma łeb na karku

Avatar Dudex2015

15 października 2019, 16:15

@Mozimo: tomuś taki mądry

Avatar Tomieslaw

15 października 2019, 16:52

@Mozimo: Dziękuję

Avatar Dudex2015

16 października 2019, 09:57

@Tomieslaw: ależ proszę. Btw w tę sobotę nie mogę cię przyjąć, może za tydzien

Avatar stefus

15 października 2019, 15:54

dlatego Half life 3 nie wyjdzie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

To się nie może nie udać

Przyszłość jest piękna

Papierowa szkoła posting

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

To bilet w jedną stronę skarbie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka