Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 grudnia 2017, 13:38

NOPE

Avatar ZajumaliMiNick

12 czerwca 2017, 08:29

Racja, bo mogę pajączka zabić tą wajchą :c

Avatar Nikodem8378

29 czerwca 2019, 15:05

@ZajumaliMiNick: nie, bo kobiety boją sie pająka

Avatar cezarybartosiewicz

8 maja 2015, 14:03

spłoń

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2014, 22:15

zgada się a w niebiosach myślały by że mogły butem kopnąć :D

Avatar WojachPL

31 sierpnia 2013, 00:27

50% Mężczyzn by rypło młotkiem w tego pająka,a kolejne 50% by zrobiło zdjęcie.

Avatar supermako01

29 sierpnia 2013, 19:34

Ja również wolał bym spłonąć bo mam arachnofobie :F

Avatar keil007

30 sierpnia 2013, 14:01

@supermako01: Pjona ja przed dotknięciem pająka też!

Avatar darcus

29 sierpnia 2013, 17:52

Nie sądze żeby ktokolwiek świadomy włączył alarm. To mi wygląda na czarną wdowę bodajże, a to jeden z najbardziej jadowitych pająków świata.

Avatar shark2199

29 sierpnia 2013, 19:00

@darcus: Jadowite pająki kontra niejadowite buty... Brak jadu jest jednak zaletą. LoL.

Avatar supermako01

29 sierpnia 2013, 19:33

@darcus: To nie jest czarna wdowa choć tak wygląda. Czarna wdowa jest bardzo mała (ok 2 cm.)

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2013, 09:43

@darcus: tak ale ona nie jest agresywna

Avatar Serphis

30 sierpnia 2013, 08:21

Ja też tak wolałbym ;_;

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2013, 19:22

Z buta walnąć wystarczy :/ pająk zleci na dół, a ty włączysz alarm i rozgnieciesz tego pająka.

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2013, 18:37

Z buta wjezdzam w pajaka :D I wajcha w dol ;)

Avatar ApriL141

29 sierpnia 2013, 17:57

Spłonąć czy zbliżyć się do czarnej wdowy, hmm, chyba bym skoczyła przez okno :1

Avatar Assasin00

29 sierpnia 2013, 17:55

Jezu masz obok miotłe i walisz w pająka i po nim, wielkie mi halo xD

Avatar Karso21Respawn

29 sierpnia 2013, 10:44

I JA...

Avatar Wilczek89

28 sierpnia 2013, 20:44

ja bym go zabrał klikną alarm i byśmy razem uciekli , i nazwałbym go Maniuś

Avatar jacek1s

28 sierpnia 2013, 21:14

@Wilczek89: zanim byś go zabrał by cie ugryzł i byś zdechł \o/

Avatar Wilczek89

Edytowano - 28 sierpnia 2013, 21:29

@jacek1s: mongolski robak jest odporny na jad , tak samo jak kanapka

Avatar jacek1s

28 sierpnia 2013, 21:30

@Wilczek89: jak robak zabierze pająka kliknie alarm i ucieknie ._.

Avatar Wilczek89

28 sierpnia 2013, 21:46

@jacek1s: o_0

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2013, 20:36

Pozostałe 10% umarło by na zawał...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar jacek1s
Dodane przez: jacek1s
Tagi: #pająk, #alarm

Brawo za czujność!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzeba brać osobną torbę

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka