90% kobiet wolałoby spłonąć niż...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 13:38
NOPE
Odpisz
12 czerwca 2017, 08:29
Racja, bo mogę pajączka zabić tą wajchą :c
Odpisz
29 czerwca 2019, 15:05
@ZajumaliMiNick: nie, bo kobiety boją sie pająka
Odpisz
8 maja 2015, 14:03
spłoń
Odpisz
22 sierpnia 2014, 22:15
zgada się a w niebiosach myślały by że mogły butem kopnąć :D
Odpisz
31 sierpnia 2013, 00:27
50% Mężczyzn by rypło młotkiem w tego pająka,a kolejne 50% by zrobiło zdjęcie.
Odpisz
29 sierpnia 2013, 19:34
Ja również wolał bym spłonąć bo mam arachnofobie :F
Odpisz
30 sierpnia 2013, 14:01
@supermako01: Pjona ja przed dotknięciem pająka też!
Odpisz
29 sierpnia 2013, 17:52
Nie sądze żeby ktokolwiek świadomy włączył alarm. To mi wygląda na czarną wdowę bodajże, a to jeden z najbardziej jadowitych pająków świata.
Odpisz
29 sierpnia 2013, 19:00
@darcus: Jadowite pająki kontra niejadowite buty... Brak jadu jest jednak zaletą. LoL.
Odpisz
29 sierpnia 2013, 19:33
@darcus: To nie jest czarna wdowa choć tak wygląda. Czarna wdowa jest bardzo mała (ok 2 cm.)
Odpisz
30 sierpnia 2013, 09:43
@darcus: tak ale ona nie jest agresywna
Odpisz
30 sierpnia 2013, 08:21
Ja też tak wolałbym ;_;
Odpisz
29 sierpnia 2013, 19:22
Z buta walnąć wystarczy :/ pająk zleci na dół, a ty włączysz alarm i rozgnieciesz tego pająka.
Odpisz
29 sierpnia 2013, 18:37
Z buta wjezdzam w pajaka :D I wajcha w dol ;)
Odpisz
29 sierpnia 2013, 17:57
Spłonąć czy zbliżyć się do czarnej wdowy, hmm, chyba bym skoczyła przez okno :1
Odpisz
29 sierpnia 2013, 17:55
Jezu masz obok miotłe i walisz w pająka i po nim, wielkie mi halo xD
Odpisz
29 sierpnia 2013, 10:44
I JA...
Odpisz
28 sierpnia 2013, 20:44
ja bym go zabrał klikną alarm i byśmy razem uciekli , i nazwałbym go Maniuś
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:14
@Wilczek89: zanim byś go zabrał by cie ugryzł i byś zdechł \o/
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2013, 21:29
@jacek1s: mongolski robak jest odporny na jad , tak samo jak kanapka
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:30
@Wilczek89: jak robak zabierze pająka kliknie alarm i ucieknie ._.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:46
@jacek1s: o_0
Odpisz
28 sierpnia 2013, 20:36
Pozostałe 10% umarło by na zawał...
Odpisz