Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tymi się chodzi
Totalnie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2013, 07:53
No sorry nie mogę tak jeszcze wyglądać bo niedawno zacząłem ćwiczyć :c
Odpisz
22 września 2023, 11:08
@Serphis: a teraz?
Odpisz
29 stycznia 2024, 21:29
@LipinPL: być może
Odpisz
30 grudnia 2020, 00:50
Mam dwie nogi a nie jedną
Odpisz
10 marca 2019, 09:52
Nie mam Photoshopa?
Odpisz
10 marca 2019, 09:53
@Grzechoooo: (/s)
Odpisz
24 marca 2017, 17:26
Może mnie kurde noga boli?
Odpisz
31 sierpnia 2013, 00:23
Moja wymówka.
Po prostu mi sie nie chce, a poza tym na jedną ręke wystarczy.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 20:40
ale sie błyszczy ._.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 10:39
@jacek1s: Coś mi tu śmierdzi Sądołowem ._.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:55
@jacek1s: No wiesz... balsamik dla niemowląt
Odpisz
30 sierpnia 2013, 10:53
nawet z moją formą i tak dał bym rade go przewrócić
Odpisz
30 sierpnia 2013, 10:01
Mam dwie nogi ;__;
Odpisz
30 sierpnia 2013, 07:29
Nie chce mi się ._.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 07:24
ja też moge zkorzystać z photoshopa
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:56
Tworze
Odpisz
29 sierpnia 2013, 08:55
sztuke ???
Odpisz
29 sierpnia 2013, 15:16
rozne rzeczy
Odpisz
29 sierpnia 2013, 15:20
aha
Odpisz
29 sierpnia 2013, 14:01
Mam wymówkę:
-Mam obie nogi! Nie mogę ćwiczyć!
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:45
Noga mnie boli...
Odpisz
28 sierpnia 2013, 21:11
Co w tym śmiesznego ?
Naśmiewanie się z ludzi niepełnosprawnych eh opanujcie się użytkownicy jeja
Odpisz
28 sierpnia 2013, 23:57
@slimak980: teraz to naśmiewać się można z ciebie! To jest bardzo poważny obrazek a ty jesteś śmieszna...
Odpisz
29 sierpnia 2013, 10:09
@Bodex: A może więcej wykrzykników hm? Bo cię nie usłyszy cały świat
Odpisz
30 sierpnia 2013, 08:15
@slimak980: Dał tylko jeden wykrzyknik. Po to są znaki interpunkcyjne, żeby używać wszystkich.
Odpisz
28 sierpnia 2013, 20:40
Nie chce mi się ruszyć dupy.
Odpisz