Ktoś chyba miał naprawdę dość tej piosenki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
To musiało być męczące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2019, 14:08
co to jest "parking ram pam pam pam!"?
Odpisz
19 października 2019, 23:03
Ahh ten słynny kremówkarz...
Odpisz
19 października 2019, 12:19
Odpisz
19 października 2019, 12:32
@Wacpanna: papieski lidl
Odpisz
19 października 2019, 13:24
@Wacpanna: Papież nie czuwał?
Odpisz
19 października 2019, 16:36
@Broski: Czuwał nad walką z germanizacją sklepową.
Odpisz
19 października 2019, 17:57
@Wacpanna: Dawne dzieje...
Odpisz
19 października 2019, 12:47
Akurat jak czytałam tego mema, to w radiu leciała ta lidlowa piosenka ;-;
Odpisz
19 października 2019, 12:38
To teraz serio są "gorące okazje"
Odpisz
19 października 2019, 12:24
Super. Teraz nie dość że spaliłem Lidla to muszę spalić całe Jeja.
Odpisz
16 października 2019, 21:21
W Śidlu ostatnio widziałem świerzaki/słodziaki za 5 zł...
Odpisz
16 października 2019, 20:57
Kisne
Odpisz