Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Marequel

20 października 2019, 11:12

Centaury to owady bo mają 6 kończyn, change my mind

Avatar OwlKinq

20 października 2019, 11:15

@Marequel: to tak nie do końca działa bo według tego systemu ośmiornice i niektóre skorupiaki też są owadami

Avatar Marequel

20 października 2019, 11:18

@OwlKinq: cichaj ośmiornice mają 8 a skorupiaki chcą żebyś tak myślał

Avatar ewelkapl

20 października 2019, 11:23

@Marequel: ośmiornice to pająki

Avatar Benios30

20 października 2019, 11:49

@ewelkapl: Wodny pająk, już nigdzie nie można czuć się bezpiecznie.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2019, 13:27

@ewelkapl: pajęczaki

Avatar ewelkapl

20 października 2019, 14:15

Pajęczak nie musi mieć 8 nóg.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2019, 14:30

@ewelkapl: podaj mi przykład pajęczaka, który ma mniej niż 6 par odnóży

Avatar
Konto usunięte

20 października 2019, 14:35

Oczywiście zakładam, że pierwsza para to szczękoczułki

Avatar ewelkapl

Edytowano - 20 października 2019, 14:37

Pamiętam jak coś pani na biologi mówiła o jakimś, ale już za bardzo nie pamiętam.

Avatar PanNiedzwiadek

20 października 2019, 11:51

Chwila...czy centaury mają 2 pary płuc?

Avatar Error__404

20 października 2019, 12:32

@PanNiedzwiadek: 2 pary płuc, 2 żołądki, 2 serca, 2 wątroby, 2 śledziony i 3 pary kończyn

Avatar arenak1111

20 października 2019, 11:28

Spooktober na pełnej

Avatar Sergiusz1234

17 października 2019, 15:44

Teraz jak tak myślę, konie biegają kilka godzin po urodzeniu, a ludzkie dziecko nie potrafi podnieść głowy, jak by to wyglądało?

Avatar
Konto usunięte

17 października 2019, 16:08

Avatar Fenekin582

20 października 2019, 10:12

wygryw komentarzy

Avatar Kangurur28

20 października 2019, 10:09

Aż mi się przypomniała kampania "pij mleko, będziesz wielki" z Bogusiem Lindą

Avatar DiKarpio

17 października 2019, 21:04

mama wysłała hazela do sklepu po ser biały
on wrócił z żółtym
mama go pyta dlaczeegooo
DLACZEEEGOOO
BO NIE MA BIAŁEEEGOOO

Avatar Frutti56

17 października 2019, 14:03

Spookotaur

Avatar Uzytkownik_Telefonu

17 października 2019, 13:48

S P O O K Y R U N N I N G

Avatar
Konto usunięte

17 października 2019, 14:00

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Można, tylko trzeba wstawać rano

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Znak czasów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka