Wyższy poziom wtajemniczenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2019, 19:30
jest teraz przyroda w podstawówce, czy tylko w liceum na humanie?
Odpisz
23 października 2019, 18:20
Ja srogo gniję z ludzi, którzy są na humanie i mają pszyrke
Odpisz
26 października 2019, 08:22
CO XD
Odpisz
22 października 2019, 20:28
Biologia jest dla mnie w 6 klasie łatwym przedmiotem
Odpisz
22 października 2019, 20:49
pewnie dlatego ze nie masz biologii(za moich czasów w 6 klasie była przyroda)
Odpisz
22 października 2019, 20:53
@Saaaaasuke: Mam, jestem tym rocznikiem, który szedł nową podstwą, więc miałam biologię już w 5 klasie. Tak samo geografia, ale reszta, czyli niemiecki, chemia i fizyka, dochodzi w 7. A w 8 WOS
Odpisz
22 października 2019, 21:36
I w 8 chyba edb, moja siostra jest w 8 i wcześniej chyba nie miała.
Odpisz
22 października 2019, 21:40
A właśnie, jeszcze EDB, a w 7 dochodzi mi jeszcze coś o zawodach, że o pracy, totalnje zapomniałam, nazwę
Odpisz
22 października 2019, 21:58
doradztwo zawodowe
Odpisz
22 października 2019, 21:59
@Marubir: WŁAŚNIE!!! To trochu przedmiotów mi jeszcze dojdzie
Odpisz
22 października 2019, 22:02
Te doradztwo nic nie daje. Z tego co wiem to jest opcjonalne więc lepiej się z tego wypisz.
Odpisz
22 października 2019, 22:03
U mnie chyba nie można, wiem, że to strata czasu, ale to chyba obowiązkowe. Wiem, że na 7 klasę wypisuję się z religii i WDŻ
Odpisz
22 października 2019, 22:04
WDZ wymyślił jakiś chory po***
Odpisz
22 października 2019, 22:06
Ja całą 4 klasę, jak miałam to obowiązkowe, siedzieliśmy na świetlicy i nic nie robiliśmy, bo nasza nauczycielka czekała na dyrektorkę, bo inaczej, kto by świetlicę prowadził? Nigdy wiecej nie idę na WDŻ, w tym roku nikt w klasie nie chodzi
Odpisz
22 października 2019, 22:10
to ma sens
Odpisz
23 października 2019, 07:06
@Saaaaasuke: A no ma sens
Odpisz
23 października 2019, 07:50
@Saaaaasuke: poczekaj do 7 i 8 klasy to już nie będzie łatwa raczej
Odpisz
23 października 2019, 07:51
wdz jest potrzebne chociaż to po*** wymyślił to uczą ważnych rzeczy przynajmniej u nas uczyli chodziło o ruchnsko itd i jak nie wpaść xd
Odpisz
23 października 2019, 15:29
też jestem tym rocznikiem idącym inną podstawą
Odpisz
18 października 2019, 19:26
jak ktoś czytał na głos książkę o narządzie rozrodczym i doszło do słowa BENIS to cała klasa się śmiała
Odpisz
18 października 2019, 22:21
@DRAGON_POLSKA: u mnie dziewczyny czytając były tak sprytne że pomijały te fragmenty
Odpisz
22 października 2019, 20:33
@Ten_Leniacz_Netu24: ależ spryt
Odpisz
23 października 2019, 06:55
@DRAGON_POLSKA: U nas w techbazie, przy słowie "piersi" też się śmiali :V
Odpisz
23 października 2019, 07:53
@norek00: nasza nauczycielka z anglika w 3 gimbazjum mówiła że my jak dzieci wystarczy beniz lub piersi żeby was rozwalić tylko 1 biedny kolega z tyłu nie wytrzymał i wybuchł. Przymus szkoły taki co bez nauki wszystko ma na 5 i 6 xd
Odpisz
18 października 2019, 18:35
Z tego co pamiętam na przyrodzie mieliśmy o 🅱️enisie i Fipie
Odpisz
22 października 2019, 22:35
@Nuzjn: przeczytałem flipie i skisłem mocniej
Odpisz
22 października 2019, 22:54
@Ten_Leniacz_Netu24: A ja przeczytałem "Filipie"
Odpisz
22 października 2019, 22:04
True
Odpisz
22 października 2019, 21:09
"Pszyrka" najlepsza
Odpisz
22 października 2019, 21:02
Fajnie jak jest w książce zdjęcie gołego mężczyzny z penisem.
Odpisz
22 października 2019, 20:52
Odpisz
Edytowano - 22 października 2019, 20:19
u mnie na zajęciach których nazywały się przyrodą, mieliśmy zajęcia głównie z geoagrafi
Odpisz
22 października 2019, 20:02
Odpisz
18 października 2019, 18:47
biochemia
Odpisz
18 października 2019, 18:32
Przyroda dokładniej mówiąc to nie tylko biologia. Przyroda to jedno wielkie połączenie biologii, fizyki, chemii i geografii
Odpisz
18 października 2019, 18:27
and that's a fact
Odpisz