Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KUBEKch_1

3 września 2023, 22:09

Czyżby Australia?

Avatar
heroes10

1 września 2013, 12:12

Jakim ***a cudem ? Przecież wąż ma za grube łuski żeby pająk się przez nie przebił

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar FullPain

3 grudnia 2017, 13:35

Witam, po 4 latach, jestem podroznikiem w przyszlosci, otoz ten pajak jest na tyle silny, ze przebil sie przez luski tego weza, wpuscil w niego jad, przez co waz sie rozpuszcza od srodka, i pajak go najzwyczajniej w swiecie wypija.

Avatar kajba

9 kwietnia 2021, 13:12

komentarz obrazkowy

Avatar KubiXator

25 sierpnia 2019, 08:56

Jeśli mieszkasz w Australii to nie

Avatar NaWiPa

11 czerwca 2016, 21:13

spal dom

Avatar maxiu1244

Edytowano - 3 listopada 2016, 14:57

@NaWiPa: Obawiam się że spalić dom to za mało;d

Avatar kotouakk

4 czerwca 2014, 20:00

Kill it with fire!

Avatar Patryk33

12 grudnia 2013, 19:43

oczywiście przyjdzie ten pająk w nocy i cię ***ie!

Avatar Farciarz

1 września 2013, 22:24

Żmija zygzakowata o_o Cholerstwo ma wredny jad, Ale żeby to wykończyć potrzebne są tylko 2 psy, albo grabie... Na starą nie wygląda, Najbardziej bój się pająka Bro :D
(Tak, jestem Expertem (o_o)b )

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Farciarz

2 września 2013, 16:58

@alien125: Co do budowy, nie wydaję mi się żeby zwyczajny pająk był w stanie wykończyć węża, Albo coś go sponiewierało, albo jad pająka oddziałowywał na mięśnie gada, to go trochę przykręciło, ale co do głowy, racja, wygląda jakby coś mocno ją przygniotło i zniekształciło... myślę że idę się przyjrzeć bardzo dokładnie mojemu pobliskiemu okazowi *3*

Avatar alien125

2 września 2013, 17:08

@Farciarz: Cóż, obstawiałbym że to zdjęcie nie było zrobione w Polsce, bo żaden polski pająk nie zagroziłby wężowi ( ten wąż też nie wygląda na żaden polski gatunek - choć przyznam że nie tak łatwo zobaczyć to na tym zdjęciu ).

Avatar Mika444

29 sierpnia 2013, 14:22

welcome to australia!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Karso21Respawn

1 września 2013, 17:59

@Mika444: WAT?! GDZIE?!?

Avatar Shakrit

1 września 2013, 12:22

Raczej powinno się martwić tym co pająk zrobi ze zwłokami węża .

Avatar
Tyniaaa

1 września 2013, 13:22

@Shakrit: Portfel.

Avatar Slenderowiec2012

1 września 2013, 16:19

@Shakrit: Zależy jaki to pająk.

Avatar Pikachu

1 września 2013, 15:21

Hm... a co jeśli ten wąż by cię ukąsił albo udusił (zależy czy to jadowity czy dusiciel)? Powinieneś podziękować pająkowi za uratowanie ci życia! A potem na wszelki wypadek spalić dom, bo nie wiadomo czy nie jest ich tam więcej (i węży i pająków).

Avatar Gornak098

1 września 2013, 15:13

to zależy ile mu wódki dałeś

Avatar mrofpower

1 września 2013, 15:11

tak powinienes

Avatar DArsTon

1 września 2013, 13:29

spal dom i spier...

Avatar sectus

30 sierpnia 2013, 12:18

niech wąż s***iel zdycha

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Gerald212

2 września 2013, 07:28

@sectus: Ja też, chyba że jest "udomowiony" bo takie trzymałem dwa: Pytona Tygrysiego i jakiegoś takiego małego.

Avatar sectus

2 września 2013, 15:34

@Gerald212: ja nawet tych
;

Avatar Wilczek89

29 sierpnia 2013, 19:38

nie martw się , jestem odporny na jad!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Co to takiego?

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka