Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2017, 20:59
3
Odpisz
18 lipca 2014, 17:13
Mam już chyba wszystko powyżej. Ale odrobiną kasy nie pogardzę...
Odpisz
31 sierpnia 2013, 12:44
Pieniędzy
Odpisz
31 sierpnia 2013, 12:27
zdrowia bo od prawie 2 tygodni jestem przeziębiony i nic mi nie pomaga :/
Odpisz
31 sierpnia 2013, 09:59
cycków!
Odpisz
29 sierpnia 2013, 19:37
pieseła
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2013, 21:00
@Wilczek89: mówisz? Masz! chociaż ten prawdziwy zginął ;_;
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:06
Jak to zginął? :O
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:13
@Zwierzakowa: jeśli masz wystarczająco mocne nerwy to wejdź na jego profil na Facebooku i zobacz tą jakże drastyczną śmierć
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:19
chciałam zobaczyć :c ale mam za mało mocne nerwy
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:24
@wiki123412345: ten filmik pokazuje jak pieseł dostał z frisbee
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:25
drastyczne?
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:28
Daj link, plz. Bo konta nie mam ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:28
@wiki123412345: że drastyczne to miał być żart, specjalnie tak powiedziałem :P
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:35
@Zwierzakowa: to dodaj na priv bo tu linków dawac nie mogę
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:36
Znalazłam, ale dostał z friżbi i co mu się stało? :c
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:37
@Zwierzakowa: zgon na miejscu :_;
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:38
Ku*wa, ryczę ;c
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:38
dasz link? ...albo jednak nie...
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:39
@wiki123412345: to decyzja D:
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:49
daj link na privie
Odpisz
31 sierpnia 2013, 09:58
uszanowanko pieseł
Odpisz
31 sierpnia 2013, 07:23
Nie ma kasy no to zdrowia.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 00:34
Gdzie Haj$ albo robię to z Pa$j?
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:10
@GreenmisT: Widać, że od Gimperra.
Odpisz
30 sierpnia 2013, 23:10
@Boba_Fett: Wiadomo ^^
Odpisz
30 sierpnia 2013, 21:26
I Dovakhina
Odpisz
30 sierpnia 2013, 20:45
Gejowskiego porno...?
Odpisz
30 sierpnia 2013, 20:08
mniej idiotów na jeja.pl
Odpisz
30 sierpnia 2013, 20:02
...Pieniędzy...
Odpisz
30 sierpnia 2013, 14:31
Wolności ;__;
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:18
Pokemona w realu ;_;
Odpisz