Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

30 października 2025, 12:12

BMW E46 318ti

Avatar PolakPotrafi2137

23 stycznia 2022, 13:09

Ja identyfikuję się jako 60 cm Karl-Gerät 040 Thor

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2020, 07:53

Avatar Piesel12345

24 maja 2021, 07:58

komentarz obrazkowy

Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 22 października 2019, 11:26

Są jeszcze "żółtoworkowcy" i "niebieskoworkowcy".

Pozdrawiam tych co czytali pastę Cywilizacja IKEA.

Avatar PieselArcheolog

22 października 2019, 11:29

@MajnkraftAlusiek: pozdrawiam również

Avatar ThePolishKillerPL

27 października 2019, 14:43

@MajnkraftAlusiek: I ja pozdrawiam.

Avatar jejaplxiaomi

Edytowano - 22 października 2019, 16:12

Ja identyfikuję się jako mikrofala

Avatar SynMarnotrawny

26 października 2019, 19:58

@jejaplxiaomi: Je**ne mikrofalówy

Avatar jejaplxiaomi

26 października 2019, 20:41

@SynMarnotrawny: ej nie obrażaj

Avatar SynMarnotrawny

26 października 2019, 20:45

@jejaplxiaomi: Dobra, ty jesteś wyjątkiem od reguły, dobrą mikrofalówą

Avatar jejaplxiaomi

Edytowano - 26 października 2019, 21:12

@SynMarnotrawny: *Szczęśliwe MMMMMMM*

Avatar SynMarnotrawny

26 października 2019, 19:59

Ja tam pisze że Dzika Motorówa

Avatar Gopostal

23 października 2019, 16:03

Avatar seba27113

20 października 2019, 17:40

Od dzisiaj jestem Panzerkampfwagen III

Avatar Ukryty_W_Cieniu

20 października 2019, 20:52

@seba27113: A ja Panzerkampfwagen VI

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 22 października 2019, 14:59

@Ukryty_W_Cieniu: A ja Panzerkampfwagen V

Avatar M_ateo_1

22 października 2019, 17:22

@Towarzysz777: a ja Sd. Kfz. 234/2

Avatar MeenziPL

22 października 2019, 20:58

@M_ateo_1: ja jestem najlepszy bo nazywam sie ﷼฿Ωθ¿¡§₹μ[`៛·|៛§·៛¥·|{[477§៛§]§₪`·<©₪{`<¿´₩:-! ฿:-( :~ ฯ:'( :-)) :-\ ΩΩ฿θ฿θ﷼©¤`¤©Г CCLXXXI

Avatar Jejowczka_Spod_Kamyczka

22 października 2019, 17:29

Frisk

Avatar Tymek590

22 października 2019, 15:09

atencjusz

Avatar Dcktun

22 października 2019, 14:40

Odrzutowiec

Avatar Macioslaw_

22 października 2019, 14:11

Ja identyfikuje się jako je**na strata czasu

Avatar Ignisus

22 października 2019, 13:09

Jugokopter

Avatar Big_Chungus

22 października 2019, 12:44

Hugokopter

Avatar Error__404

22 października 2019, 11:48

Ja zawsze wpisuje że identyfikuje się jako toster

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

To się nie może nie udać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka