Najbardziej pożądane rzeczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2019, 15:53
ma ktoś czysty szablon?
potrzebuję do folderu reaction memów, których pewnie nigdy nie użyję, ale zawsze warto je mieć
Odpisz
25 kwietnia 2020, 09:01
@Xelven: też czekam
Odpisz
23 grudnia 2020, 11:30
@EzE_team_LUBIESER: to se poczekamy
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2021, 14:03
@Xelven: już sie naczekaliście
Odpisz
22 marca 2021, 14:04
o wow dzięki
Odpisz
20 października 2019, 17:58
Jak można takie okropieństwa stawiać o takiej godzinie. Tu mogą być dzieci. Właśnie Opie, co by pomyślał twoje rodzone dziecko by zobaczył, jak ktoś, kogo od zawsze podziwiało i respektowało, mówi o wzajemnym respektowaniu się i jeszcze obrzydliwszych zachowaniach. Nie mogłeś normalnego obrazka o haha róhańsko wstawić, jak normalny człowiek, tylko jak jakiś poeta, mówisz o uczuciach, zrozumieniu drugiego człowieka i innych bzdetach. Wstyd Opie. Sprawa oczywiście idzie do Admina. Nie mogę pozwolić na to, by ktoś taki wstawiał takie obrazki o takiej poże
Odpisz
24 października 2019, 16:53
@Landark: CO. Tu są dzieci?
Odpisz
24 października 2019, 17:41
@pjodeer124: Głównie w dziale gier, ale jakby nie daj Boże, ręka się omsknęła i kliknęło na dział memy i co pierwsze by zobaczyło. Właśnie te bezeceństwa co OP wstawił, bo widzę, że admin nie lepszy i przepuścił ten godny pożałowania akt ciepłych uczuć. No ja nie mogę. Jak admin śmiał w ogóle to przepuścić, a nic nie winne cenzopapy lub jakieś inne obrazki dobrej treści odpłaca banem
Odpisz
24 października 2019, 19:29
@Landark: podoba mi się sposób, w jaki o tym tak poważnie mówisz. W 100% się z tobą zgadzam. Admin może się wstydzić
Odpisz
4 grudnia 2019, 07:43
@pjodeer124: czuję się głupio, bo jestem dla memó, na gry nigdy nie wchodziłam, a dowcipy są żenujące. Więc nie dość, że jestem dzieckiem, to jeszcze dziewczyną
Odpisz
24 października 2019, 13:13
se><ual
Odpisz
24 października 2019, 14:30
@MajnkraftAlusiek: se krzyż świętego Andrzeja ual
Odpisz
24 października 2019, 14:16
4 letni ja widzęcy jak postacie z kreskówki się całuje:
Odpisz
24 października 2019, 13:21
Shrexual
Odpisz
21 października 2019, 09:26
Welp. Jestem prosty OP.
Widzę Yuri, daję wgóręgłos.
Odpisz
22 października 2019, 23:05
@GalenMarek: Czy to czas na bitwe o to czyja Dama jest najlepsza?
Odpisz
23 października 2019, 00:17
@Autys: Nyet. Bo każda jest najlepsza.
Odpisz
23 października 2019, 01:31
@GalenMarek: Mądryś, udało ci się zapobiec może nawet wojnie
Odpisz
20 października 2019, 18:13
Odpisz
20 października 2019, 17:27
troszczenie się o siebie na wzajem? aż mi stanoł
Odpisz
20 października 2019, 17:32
@ArbuzWmeloniku: stanoł, czyli wyprostuł się jakby dług.
Odpisz
20 października 2019, 17:26
Cacy.
Odpisz
20 października 2019, 17:26
A potem jest scena łóżkowa
Odpisz