"Do miliona zostało tylko jedno pytanie i zero kół ratunkowych"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To by wystarczyło
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ikony
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2025, 12:18
D
Odpisz
24 sierpnia 2020, 14:19
E. PAR00WKI
Odpisz
31 grudnia 2019, 13:29
C)
Odpisz
4 listopada 2019, 22:57
©
Odpisz
21 października 2019, 21:27
C. To takie wkurzające😣😣😤😤😠😠
Odpisz
21 października 2019, 21:42
@pjodeer124: Nigdy nie popełnie tego grzechu, nigdy więcej
Odpisz
21 października 2019, 22:00
@InsaneFOX13: super. Cieszę się że jest takich osób coraz mniej<3 (takie znaki chyba są legalne)
Odpisz
22 października 2019, 07:32
@pjodeer124: tak, są
Odpisz
22 października 2019, 11:29
@InsaneFOX13: supcio
Odpisz
22 października 2019, 20:15
@pjodeer124: 😡😡😤😤😤😤😾😾😾
Odpisz
22 października 2019, 20:57
@mapiarz: o ty kurcze
Odpisz
22 października 2019, 23:23
@mapiarz:
Odpisz
23 października 2019, 08:28
@InsaneFOX13: nie, dziękuje
Odpisz
23 października 2019, 14:59
@pjodeer124: 😾😾😾😾😾👿👿👿👿👿👿👿👿
Odpisz
23 października 2019, 14:59
@InsaneFOX13: nie
Odpisz
23 października 2019, 21:14
@mapiarz: słuchaj kurcze
Odpisz
24 października 2019, 14:04
@pjodeer124: no cio
Odpisz
24 października 2019, 16:47
@mapiarz: nie można używać emotek na jeja
Odpisz
24 października 2019, 21:01
@pjodeer124: jest jakiś regulamin?
Odpisz
24 października 2019, 23:10
@mapiarz: TAK KU*WA JEST REGULAMIN PROSZE SOBIE PRZECZYTAC
Odpisz
25 października 2019, 07:43
@InsaneFOX13: gdzie mogę ten regulamin znaseść i czy jest oficjalny?
Odpisz
25 października 2019, 07:48
@mapiarz: podpisywales regulamin jak tworzyles konto , sam nie wiesz w co sie wpakowales?
Odpisz
25 października 2019, 14:19
@mapiarz: nie ale nie można
Odpisz
25 października 2019, 17:17
@InsaneFOX13: a czy w tym regulaminie było coś o emotach... czy sam przeczytałeś ten regulamin?
Odpisz
25 października 2019, 17:45
@mapiarz: no dobra bo zawalasz powiadomienia po prostu tak nie rób ok? ;)
Odpisz
25 października 2019, 18:06
@pjodeer124: moje życie to shit Pistons :>
Odpisz
26 października 2019, 11:45
@mapiarz: dobra ja sie nie wtrącam i wyłączam powiadomienia
Odpisz
26 października 2019, 13:21
@pjodeer124: >:<
Odpisz
27 października 2019, 20:45
@mapiarz: kurde nie wyłączyły sie ale serio prosze przestań spamić
Odpisz
27 października 2019, 12:08
A. Zdecydowanie A.
Odpisz
27 października 2019, 11:21
ja bym C albo D dal
Odpisz
24 października 2019, 22:50
Shitpostów
Odpisz
23 października 2019, 18:10
jeszcze ludzi pytających "o co chodzi?" i "nie rozumiem"
Odpisz
23 października 2019, 16:49
Furry?
Odpisz
23 października 2019, 07:09
😂
Odpisz
22 października 2019, 18:27
shitpostów
Odpisz
22 października 2019, 14:52
Emotek
Odpisz
22 października 2019, 07:25
Moim zdaniem prawidłową odpowiedź to "C", gdyby ustawić od najbardziej nielubianych to dalej: D, A, B
Odpisz
22 października 2019, 06:48
emotek w komentarzach :)
Odpisz