Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2019, 07:22
Słucha rapu? Chyba stękania
Odpisz
26 lipca 2020, 11:33
@mojezyciejestdodupy: z cyklu ,,komentarz lepszy od mema"
Odpisz
27 października 2019, 20:05
U nas to nawet na przerwach nie można korzystać z telefonów
Odpisz
27 października 2019, 21:31
@michaolekYT: a działają u ciebie w szkole krany?
Odpisz
28 października 2019, 07:01
@kuba12369: tak
Odpisz
28 października 2019, 07:28
@michaolekYT: masz fajnie
Odpisz
28 października 2019, 07:42
@kuba12369: XD
Odpisz
21 października 2019, 17:14
U mnie na odwrót jest. Można se normalnie słuchać muzyki i używać telefonu na lekcji, a za bójkę cie wypie**olą ze szkoły
Odpisz
21 października 2019, 17:16
@MeliPL: czyli (prawie) normalna szkoła
Odpisz
21 października 2019, 17:46
@MeliPL: jaka szkoła błagam ja tam chcę
Odpisz
21 października 2019, 17:52
@KubiXator: Technikum nr 19 w Poznaniu
Odpisz
21 października 2019, 19:04
@MeliPL: ale na każdej lekcji można siedzieć na telefonie/słuchać muzyki czy tylko na niektórych
Odpisz
21 października 2019, 19:06
@PieselArcheolog: Znaczy z założenia nie można ale i tak nauczycieli nie obchodzi co robisz, ważne żebyś był nauczony
Odpisz
21 października 2019, 19:09
@MeliPL: to fajno. Chciałbym tam chodzić. A jakie kierunki są?
Odpisz
21 października 2019, 19:09
@PieselArcheolog: Technik informatyk i technik analityk
Odpisz
21 października 2019, 19:39
@MeliPL: U mnie podobnie, ale wciąż trwają dyskusje o tym, czy oni mają to w dupie czy po prostu są ślepi.
Odpisz
21 października 2019, 19:42
@Przemek572: U mnie mają to w dupie. Wprost nam powiedzieli, że ich to nie obchodzi
Odpisz
27 października 2019, 19:55
@Przemek572: sory, nie chcący masz odemnie wdółgłos :/
Odpisz
28 października 2019, 05:03
@Helmut_Przeciwlotniczy: Spoko, wybaczam.
Odpisz
27 października 2019, 22:12
Troche nie wypada słuchać muzyki na lekcji
Odpisz
Edytowano - 27 października 2019, 20:42
Nigdy nie słyszałem żeby podbaza słuchała rapu na głośnikach. Co najwyżej gównorapsy.
Odpisz
27 października 2019, 20:11
Przeważnie tak jest, bo patusy mają na nich wylane więc nic im nie robią. Przez co się wyżywają na tych bardziej normalnych, by poczuć, że mają jakąkolwiek władzę
Odpisz
27 października 2019, 19:53
U nas na przeciwko szkoły i przedszkola stoi cmentarz...
Odpisz
27 października 2019, 19:25
Podobno w mojej dawnej podstawówie jest więzienie o zaostrzonym rygorze.
Odpisz
27 października 2019, 19:35
@Legolas9988: Nazywaj to sobie jak chcesz, ale tam nigdy nie było podstawówki.
Odpisz
27 października 2019, 19:45
@d0wek: Jak to nie było?
Odpisz
Edytowano - 27 października 2019, 19:19
u mnie jak wyciągniesz telefon to od razu uwaga i do dyry
Odpisz
27 października 2019, 19:12
U nas nawet telefonu nie mozna bylo wyciągać na przerwach
Odpisz
21 października 2019, 17:03
Brakuje jeszcze: Nauczyciel kiedy ktoś pakuje się 5 sekund przed dzwonkiem
Odpisz
21 października 2019, 18:02
@Kolofgen21: - Kiedy ktoś ma kuptur na głowie
- Kiedy bujasz się na krześle
- Kiedy na wf kopniesz piłkę do siatkówki
Odpisz
21 października 2019, 18:28
@Landark: -Kiedy wyciągniesz karty na przerwie
Odpisz
Edytowano - 21 października 2019, 17:02
sp chodzi o o klasie specjalną klasę, sportową czy podstawówkę
Odpisz
21 października 2019, 17:04
@aJmThEbEsT: chyba szkoła podstawowa
Odpisz
21 października 2019, 17:08
@aJmThEbEsT: SP -szkoła podstawowa
Odpisz
21 października 2019, 17:10
tak też przeczuwałem
Odpisz
21 października 2019, 17:10
Jeśli ktoś chce szablon
Odpisz
21 października 2019, 17:05
Nauczyciel kiedy bije go patus.
Odpisz
21 października 2019, 17:04
To macie zje**nych nauczycieli. U mnie można normalnie tel na lekcji używać i ch*j
Odpisz