Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2019, 16:29
U mnke jest inaczej. Jeden chlopak w klsie ma Aspergera, każdy go chwali i konczy z paroma 6 na świadectwie. NO KUWA JAK?!?! DLACZEGO?
Odpisz
22 października 2019, 17:01
może dlatego że poświęca więcej czasu na naukę, w sumie to nie takie trudne wyjaśnienie
Odpisz
22 października 2019, 17:17
@Pomaranczowy: Uczy się plastyki? On nawet nie umie rysować
Odpisz
22 października 2019, 18:18
czy kiedykolwiek na plastyce oceniano umiejętności? Liczyło się to że ktoś spróbował
Odpisz
22 października 2019, 18:21
@Pomaranczowy: U mnie to niedziała. Pani idzie po całej klasie, wytyka błędy i mówi, że źle, podchodzi do mojego sąsiada z ławki podnosi pracę, pyta, jaką ocenę postawić, nikt nic nie mówi, pani mówi sześć i wstawia tą szóstkę. I pomyliłam się, nje na plastyce, tylko technice
Odpisz
21 października 2019, 21:53
rzeźby chłopców na plastyce:
Odpisz
22 października 2019, 12:47
@stefus: Gdzie to?
Odpisz
22 października 2019, 14:19
@MajnkraftAlusiek: Na plastyce
Odpisz
Edytowano - 22 października 2019, 17:20
@stefus: Ale ta rzeźba bootlegowego Pana Kraba.
Odpisz
22 października 2019, 17:56
@MajnkraftAlusiek: Na plastyce
Odpisz
22 października 2019, 12:35
PjuDjuPaj
Odpisz
28 kwietnia 2020, 09:47
@MajnkraftAlusiek: Jezu gościu ty lepiej nic nie Pisz bo dostajesz czerwone
Odpisz
21 października 2019, 22:53
W podstawówce wygrałem konkurs międzyszkolny z plastyki.
Odpisz
21 października 2019, 20:56
powiedzmy sobie szczerze większość chłopaków miała wyje**ne na plastyke i robili byle co
Odpisz
21 października 2019, 20:59
Ja na plastyke przychodziłem tylko jak była jakaś praca do zaliczenia
Odpisz
21 października 2019, 20:53
Kiedyś nauczyciel narzekał na sowietów nazywając ich komunistycznymi świniami. Wtedy złapała mnie wena i narysowałem świnię na tle flagi ZSRR, dostałem za to 2 piątki.
Odpisz
21 października 2019, 20:45
Chciałbym mieć znowu plastykę
Choć nie lubię robić rzeczy plastycznych to by mi się przydało bo sam z siebie nic nie zrobię ładnego (origami to wyjątek)
Odpisz
21 października 2019, 20:47
Ja tam się cieszę, że nie mam pastyki, wku*wiało mnie to tylko
Odpisz
21 października 2019, 20:48
@MeliPL: no każdy inaczej powie
Ja naprawdę chcę umieć sam z siebie coś ładnie narysować ale nigdy nic mi nie wychodzi
Odpisz
21 października 2019, 20:50
w internecie jest duzo poradnikow o rysowaniu, jak masz czas i checi to na pewno sie nauczysz
Odpisz
21 października 2019, 20:52
wiem ale z tego nic nie wyciągnę z na plastyce przynajmniej coś wyciągam + darmowa 6 na koniec roku
Odpisz
21 października 2019, 20:57
plastyka wprowadza w swiat sztuki, ale nie szkoli pod tym wzgledem
Odpisz
21 października 2019, 20:47
Moja pani w I-III oceniała prace plastyczne w ten sposób, że po koleji wywieszała każdą oddzielnie na tablicy i ona mówiła co jej się w niej podoba, a potem każdy mógł też powiedzieć co mu się podoba. I jak już wszyscy co chcieli się wypowiedzieli to pytała się klasy jaka się należy ocena i oczywiście wszyscy mówiliśmy, że 6 i to było takie bardzo motywujące, bo to miłe jak inni chwalą twoją pracę.
Odpisz