Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Hamiro

22 października 2019, 16:29

U mnke jest inaczej. Jeden chlopak w klsie ma Aspergera, każdy go chwali i konczy z paroma 6 na świadectwie. NO KUWA JAK?!?! DLACZEGO?

Avatar Pomaranczowy

22 października 2019, 17:01

może dlatego że poświęca więcej czasu na naukę, w sumie to nie takie trudne wyjaśnienie

Avatar
Hamiro

22 października 2019, 17:17

@Pomaranczowy: Uczy się plastyki? On nawet nie umie rysować

Avatar Pomaranczowy

22 października 2019, 18:18

czy kiedykolwiek na plastyce oceniano umiejętności? Liczyło się to że ktoś spróbował

Avatar
Hamiro

22 października 2019, 18:21

@Pomaranczowy: U mnie to niedziała. Pani idzie po całej klasie, wytyka błędy i mówi, że źle, podchodzi do mojego sąsiada z ławki podnosi pracę, pyta, jaką ocenę postawić, nikt nic nie mówi, pani mówi sześć i wstawia tą szóstkę. I pomyliłam się, nje na plastyce, tylko technice

Avatar stefus

21 października 2019, 21:53

rzeźby chłopców na plastyce:

Avatar MajnkraftAlusiek

22 października 2019, 12:47

@stefus: Gdzie to?

Avatar stefus

22 października 2019, 14:19

@MajnkraftAlusiek: Na plastyce

Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 22 października 2019, 17:20

@stefus: Ale ta rzeźba bootlegowego Pana Kraba.

Avatar Xcichyx

22 października 2019, 17:56

@MajnkraftAlusiek: Na plastyce

Avatar MajnkraftAlusiek

22 października 2019, 12:35

PjuDjuPaj

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2020, 09:47

@MajnkraftAlusiek: Jezu gościu ty lepiej nic nie Pisz bo dostajesz czerwone

Avatar Jupi_day

21 października 2019, 22:53

W podstawówce wygrałem konkurs międzyszkolny z plastyki.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2019, 20:56

powiedzmy sobie szczerze większość chłopaków miała wyje**ne na plastyke i robili byle co

Avatar MeliPL

21 października 2019, 20:59

Ja na plastyke przychodziłem tylko jak była jakaś praca do zaliczenia

Avatar
ddawdad

21 października 2019, 20:53

Kiedyś nauczyciel narzekał na sowietów nazywając ich komunistycznymi świniami. Wtedy złapała mnie wena i narysowałem świnię na tle flagi ZSRR, dostałem za to 2 piątki.

Avatar
FarciaZ

21 października 2019, 20:45

Chciałbym mieć znowu plastykę
Choć nie lubię robić rzeczy plastycznych to by mi się przydało bo sam z siebie nic nie zrobię ładnego (origami to wyjątek)

Avatar MeliPL

21 października 2019, 20:47

Ja tam się cieszę, że nie mam pastyki, wku*wiało mnie to tylko

Avatar
FarciaZ

21 października 2019, 20:48

@MeliPL: no każdy inaczej powie
Ja naprawdę chcę umieć sam z siebie coś ładnie narysować ale nigdy nic mi nie wychodzi

Avatar
Konto usunięte

21 października 2019, 20:50

w internecie jest duzo poradnikow o rysowaniu, jak masz czas i checi to na pewno sie nauczysz

Avatar
FarciaZ

21 października 2019, 20:52

wiem ale z tego nic nie wyciągnę z na plastyce przynajmniej coś wyciągam + darmowa 6 na koniec roku

Avatar
Konto usunięte

21 października 2019, 20:57

plastyka wprowadza w swiat sztuki, ale nie szkoli pod tym wzgledem

Avatar
Konto usunięte

21 października 2019, 20:47

Moja pani w I-III oceniała prace plastyczne w ten sposób, że po koleji wywieszała każdą oddzielnie na tablicy i ona mówiła co jej się w niej podoba, a potem każdy mógł też powiedzieć co mu się podoba. I jak już wszyscy co chcieli się wypowiedzieli to pytała się klasy jaka się należy ocena i oczywiście wszyscy mówiliśmy, że 6 i to było takie bardzo motywujące, bo to miłe jak inni chwalą twoją pracę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niegrzeczny Oskarek

Ładne rzeczy

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka