Kłuje w serduszko na samą myśl
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2022, 22:17
Masz wszystkie swoje gry na płycie a zapis w chmurze i BOOM! masz po koncie? Wgrywasz i zapis instalujesz i masz wszystko
Odpisz
29 października 2019, 21:43
pozdrawiam an steam wydalem 29 zł za niedlugo kupuje ragdoll runners
Odpisz
22 października 2019, 14:15
Na Steam wydałem ~1200 zł.
Jakby to usunęli to bym się załamał.
Odpisz
25 października 2019, 14:25
@starmagedon: Raczej daliby odszkodowania w ilości wydanych pieniędzy na tej platformie.
Odpisz
Edytowano - 25 października 2019, 14:32
@TrueStoryGuy: zbankrutuja wtedy
Odpisz
25 października 2019, 14:39
@AidenX: I tak ich nie będzie na rynku, bo jedyny ich dochód to właśnie platforma. W sumie głównie, ale to nie ważne. Jeśli nie dostaniesz równowartości wydanych pieniędzy możesz ich posądzić, a oni muszą to zrobić, bo nie można wziąć pieniędzy i nagle usunąć wartościowy produkt z listy konsumentów. To jest czysty wyzysk, który jest karalny, dlatego muszą poszkodowanym ludziom oddać te pieniądze, które stracili na kupno gier na ich platformie. Pieniądz za pieniądz.
Odpisz
Edytowano - 25 października 2019, 14:41
@TrueStoryGuy: nie czytałem więc mogę się mylić, Ale to nie tak że kupujemy dostęp do gry A nie gre na własność?
Odpisz
25 października 2019, 14:48
@AidenX: tak, ale nawet i kupując wypożyczenie powinni wrócić bo ono samo jest bezterminowe.
Odpisz
Edytowano - 25 października 2019, 15:03
@AidenX: Steam to platforma, na której uruchamiamy kupioną grę przechowywaną cyfrowo. Steam to tylko bibliotek gier.
Odpisz
25 października 2019, 15:49
@TrueStoryGuy: Jak upadną, to nie będą mieli z czego oddać
Odpisz
25 października 2019, 15:54
@starmagedon: ja to może nawet z 20 kafli wydałem na ̶T̶o̶r̶r̶e̶n̶t̶y̶ STEAM!!!
uff..
Odpisz
25 października 2019, 16:13
@KubaK1975: Tak, ale i tak będą musieli oddać, są zobowiązani finansowo.
Odpisz
25 października 2019, 19:39
@KubaK1975: można też zrobić na szybkiego moda do half life 2 i sprzedać jako trójkę by ogarnąć kasę za wzroty.
Odpisz
Edytowano - 26 października 2019, 09:21
@TrueStoryGuy: Nie, ty nie kupujesz gry, a dostęp do niej. Gra nie należy do ciebie, a do steama który pozwala ci za opłatą pograć.
Gdyby nie to, to mogłbyś je sprzedawać, bo przecież należałyby do ciebie.
No i jakby steam zbankrutował to nic by ci nie dali, bo by nie mieli z czego
Odpisz
Edytowano - 26 października 2019, 09:37
Gra jest przypisywana do twojego konta, staje się twoją własnością na mocy praw autorskich. Jeśli chodzi o odszkodowanie to każde pieniądze przez nich zarobione w przyszłości choć w części muszą pokrywać poszkodowanych ludzi. W sumie nikt nie może zbankrutować sobie tak od razu. Pieniądze wciąż powinni mieć na pokrycie choć połowy ludzi, a potem dopiero mogliby zamknąć działalność.
Odpisz
26 października 2019, 09:49
@TrueStoryGuy: No właśnie w tym rzecz, że nie staje się twoją własnością. Przeczytaj sobie ich regulamin, gdyby to było takie proste to życie byłoby zbyt proste
Odpisz
27 października 2019, 20:22
@TrueStoryGuy: Oj chciałbyś, chciałbyś, ale jaszczur z Mass Effect ma rację.
Odpisz
26 października 2019, 01:56
Ch** z nimi i tak nie jestem dobry w jakąkolwiek gre bym nie zagrał
Odpisz
25 października 2019, 23:25
Ja jestem za Steamem bo ten sklep wykreował moją gamingowość.
Odpisz
25 października 2019, 15:07
Steam to moje życie gram tam od 2015 roku
Odpisz
25 października 2019, 15:40
@Nikodem8378: meh NoWicJuSZ ;P
Odpisz
25 października 2019, 15:45
@Nikodem8378: Ja dostałem ETS2 kiedy miałem 9 lat na gwiazdkę i trzeba było utworzyć konto Steam.Zalozyłem go 25 Grudnia 2016,nie używałem go przez 3 lata i w 2019 kiedy dostałem kompa nowego,zaczęlem się tym interesować.
Odpisz
25 października 2019, 15:52
@Simciakk: W sumie to hu* tam ze steamem 99% gier kupiłem na torrencie ;pp
na steam to tylko mam kupioną jakąś terrarię np albo jak jakaś zajebista polska gra/multiplayer to kupię ;f
Odpisz
25 października 2019, 18:39
Każdy ma swój gust lol
Odpisz
25 października 2019, 22:30
nie jestem nowicjuszem.
Odpisz
25 października 2019, 22:32
@Nikodem8378: ja zacząłem używać steam bo team fortress 2 zobaczyłem u Marcina4007 i szukałem tej gry po necie i widze że ta gra na syeam tylko jest i tak moja przygoda z steam sie zaczeła
Odpisz
25 października 2019, 18:40
Nieeee, dwa tygodnie tłukłem zombiaki po dachach, żeby odblokować ,,To jest HARRAN!!!".
Odpisz
25 października 2019, 16:13
założyłem steam jak miałem chyba 7 lat, w 2012
Odpisz
25 października 2019, 14:33
Wyobraź sobie że usuwają Jeja
I jak dalej żyć?
Odpisz
25 października 2019, 14:43
normalnie
Odpisz
25 października 2019, 16:11
Jak najszybciej
Odpisz
25 października 2019, 14:37
Nieeeee, jak to steama usunąć. Zło, na stos z wrogami Gabena
Odpisz
25 października 2019, 14:30
Oddawać mi moje piniondze!
Odpisz
22 października 2019, 14:13
Dlatego jak już kupuję gry to staram się robić to na GOGu, FCK DRM!
Odpisz
25 października 2019, 14:22
@zyl15: polski interes jak widzę
Odpisz
22 października 2019, 16:39
Wyobraź sobie że Games Workshop usówa ukochaną przez fanów Warhammer Fantasy Battle którą chciałeś sie zaintetesować i wprowadza niegrywalny Age of Sigmar... oh wait... ;-;
Odpisz
22 października 2019, 14:13
Pozdrawiam z szpitala bo dostałem zawału przez tego mema
Odpisz
22 października 2019, 14:17
@Strielok: Przepraszam:<
Odpisz
22 października 2019, 15:15
@Strielok: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Odpisz
22 października 2019, 14:16
#TeamPłytki
Odpisz