No, raz mi się zdarzyło...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
A jednak zrobili to w ten sposób
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2013, 13:29
Puścić ''pąka'' ?
Chyba bąka :D
Odpisz
2 września 2013, 16:42
@Lacoste: czytałeś kom na dole napisałem: przepraszam "bąka"
Odpisz
2 września 2013, 18:03
@mikokaro: myślałem że chodzi o to że (myślał że jest)pilotem i puścił bąka :D
Odpisz
Edytowano - 2 września 2013, 19:13
@Lacoste: Sorry.Chyba baka baka euro sraka -_-
Odpisz
2 września 2013, 13:17
Ale nitro
Odpisz
2 września 2013, 13:08
Dno.....
Odpisz
30 sierpnia 2013, 11:12
ale i tak wzięte z memy pl
Odpisz
30 sierpnia 2013, 12:17
@daniel98xd: nie z "memytutaj pl"
Odpisz
30 sierpnia 2013, 09:46
przepraszam "bąka"
Odpisz
30 sierpnia 2013, 09:47
@mikokaro: spoko
Odpisz