Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

22 października 2019, 21:06

A pewnie zebym jebla suce

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar SongManka510

23 listopada 2019, 23:12

@SongManka510: kura to byl popie**olony dzien xdd

Avatar SansGranie69

20 lipca 2021, 07:01

Avatar Sirbaloo

20 kwietnia 2021, 10:09

Za ile byś uderzył swojego kolegę?
Za 5 minut.

Avatar
Trucizna

28 listopada 2020, 19:03

Najgorsze jest to, że takie laski serio istnieją ;-;

Avatar KittyCiastko

30 sierpnia 2020, 23:10

Brakuje mi tutaj zbioru wszystkich scen gdzie bo uderzał

Avatar KenKaneki89

28 października 2019, 15:15

Ja ja kocham tą mange, szkoda że już tak często nie kupuje bo trzeba pieniążki oszczędzać..

Avatar Slenderowiec2012

6 listopada 2019, 00:58

@KenKaneki89: readsnk kropka com

Avatar Dardanelle

28 października 2019, 17:29

Samego siebie dałbym uderzyć, nawet za mniej

Avatar Rddxrete

28 października 2019, 08:10

Ano strzeliłabym jej w jape, tylko z krzykiem Hello There tak jak lubi. Ona zrobiłaby to samo, lewy sierpowy i: Genaeral Kenobi!
Best friend ever❤

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 października 2019, 07:48

A co jeśli się zgadzam ale nie mam kogo uderzyć?

Avatar Crisium

Edytowano - 27 października 2019, 22:42

Jakbym jej nie przywaliła, to ona najpierw uderzyłaby mnie za to, że jestem idiotką, która przepuściła 10k, a potem uderzyłaby mnie drugi raz, żeby dostać 10k. Po za tym nawet ostatnio jednej z moich "psiapsi" przywaliłam, po tym jak na mnie (celowo) moje piwo wylała. Już nawet nie chodzi o to, że na mnie wylała, tylko o to, że to było piwo za 15 zł. Więc tak, za 10k napewno bym to zrobiła ponownie.

Avatar ciapek26

27 października 2019, 22:23

Gdzie moje 50 tysięcy. Czekam

Avatar
Konto usunięte

27 października 2019, 22:14

A później podział hajsu po połowie

Avatar Stulej4

27 października 2019, 21:40

To wtedy ja i ziomek bylibyśmy bogaci w ch*j

Avatar krzysztofina_z_sosnowca

27 października 2019, 21:33

Jest aot jest wgóręgłos

Avatar pjodeer124

27 października 2019, 21:21

Jezu teraz ten mem będzie się powtarzać i powtarzać tylko że z innym szablonem. ŚWIETNIE

Avatar Legolas9988

27 października 2019, 21:16

Co do jedynki przed zerem w 10

Avatar Legolas9988

27 października 2019, 21:18

@Legolas9988: Chociaż nie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka