Czemu wstawiło pusty obrazek?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Papierowa szkoła posting
Młodzi gniewni
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2019, 22:25
Jakim cudem pusty obrazek zbiera wgóręgłosy?
Odpisz
22 października 2019, 22:26
@Sonarcha: Pewnie jejacy dają dla jaj by przeszedł
Odpisz
Edytowano - 27 października 2019, 12:24
@Sonarcha: Czy wgóręgłos to oficjalna nazwa strzałek w górę?
Odpisz
27 października 2019, 13:03
@Abalella: Tak, bo po angielsku upvote
Odpisz
Edytowano - 27 października 2019, 12:23
Oglądał ktoś DHMIS? Czy naprawdę ma być kontynuacja?
Piszę tu bo ostatni obrazek stamtąd jest
Odpisz
26 października 2019, 14:12
Nie rozumiem johna ceny
Odpisz
26 października 2019, 14:13
@Saaaaasuke: Jo tyż.
Odpisz
26 października 2019, 14:15
@Saaaaasuke: "You can't see me" mówi to panu coś?
Odpisz
26 października 2019, 16:11
@kuba1996: Nie, ale już rozumiem
Odpisz
26 października 2019, 22:16
@Saaaaasuke: charakterystyczną cechą Johna ceny jest wymachiwanie otwarta dłonią przed swoją twarzą, tak zwany gest u cant See me
Odpisz
26 października 2019, 17:31
Znalazł ktoś murzyna?
Odpisz
26 października 2019, 15:59
"Czterej jeźdźcy Nietchego"
Odpisz
26 października 2019, 15:24
Chyba nie ten plik
Odpisz
26 października 2019, 14:57
Are you sure about that?
Odpisz
26 października 2019, 14:53
Naprawdę ? Pusty obrazek ?
Odpisz
26 października 2019, 14:18
Ej bo mi się chyba ładuje bo nic nie widzę D-:
Odpisz
23 października 2019, 07:40
Czemu ten mem jest pusty?
Odpisz
22 października 2019, 22:24
fortnie god mc bad
dawjcie strzzaleczki
Odpisz
22 października 2019, 22:34
Łap tą fajną czerwoną
Odpisz
22 października 2019, 22:35
oty juz nie lubie cb
Odpisz
22 października 2019, 22:55
Ale dlaczego :( Przecież dałem ci te fajne strzałki
Odpisz
22 października 2019, 22:57
nodkbrze zle napisalem koma moglem napisac ze wolw te zielone spoko bez zalu byku z fartem mordo
Odpisz
22 października 2019, 22:58
Czyli mnie lubiSz? :)))
Odpisz
22 października 2019, 22:59
no normalnie
Odpisz
22 października 2019, 23:03
A dasz strzaaały?
Odpisz
26 października 2019, 14:12
Masz ode mnie (czerwoną) strzałeczkę
Odpisz
26 października 2019, 14:17
Nie prosiłem o to, wole zieolne
Odpisz
26 października 2019, 14:41
Zielone nie dostajesz kiedy piszesz że Forknut jest lepszy od Minecraft'a.
MINECRAFT GOOD FORKNUT BAD
Odpisz
22 października 2019, 22:23
Mógl tu być jeszcze drax
Odpisz
22 października 2019, 22:24
@D0minik: tam nic nie ma
Jak niby drax miał być w niczym
Odpisz
22 października 2019, 22:35
@D0minik: W czwartym panelu można dawać różne rzeczy np. Moja chęć do nauki albo mózg antyszczepionkowca
Odpisz
22 października 2019, 22:31
Czemu nic tu nie ma?
Odpisz
22 października 2019, 22:24
Zgłoszonko za zaśmiecanie poczekalni pustymi obrazkami
Odpisz
22 października 2019, 22:23
Ku*wa kolejny troll obrazek że niby że się nie chce załadować a to jednak biały obrazek, no weź OP'ie mogłeś wymyślić coś oryginalnego
Odpisz