Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Drewniany kominek
Pozdrawiam świetliki
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 października 2019, 07:54
Zrozumcie, walaszek oddał prawa do bomby 4fun'owi i dlatego teraz robi to
Odpisz
26 października 2019, 16:50
@qqwe22: Ale to trochę zalosne. To tak jakby adidas sprzedał swoje buty Pumie i zaczął robić buty Adios
Odpisz
Edytowano - 26 października 2019, 17:18
no właśnie... kapitan bomba był zajebisty... wychowałem sie na nim
Odpisz
28 października 2019, 07:44
@Janusz_Prawdziwy: no to ja tak samo no
Odpisz
28 października 2019, 07:52
jego wina że jest nie mądry i jak sapkowski umów nie czyta
Odpisz
28 października 2019, 08:14
@qqwe22: Dokładnie i to 2 razy
Odpisz
27 października 2019, 10:07
Kapral atrapa
Odpisz
26 października 2019, 22:59
jest tylko jeden prawilny kapitan (szacun jak ktoś go kojarzy)
Odpisz
26 października 2019, 19:43
Jeden i ten sam syf
Odpisz
26 października 2019, 19:38
Kabura powinien mieć bardziej niebieskie oczy, fryz jak Vincent Vega, tylko krótszy i blond + powinien mieć bardziej trójkątna sylwetkę i nie powinien mieć tych kresek pod oczami
Odpisz
26 października 2019, 18:04
kapitaan dupaa
Odpisz
26 października 2019, 17:51
W sumie remake to dobry pomysł bo czysta karta itp, nie trzeba zwracać uwagi na swoje głupoty zprzed kilku lat żeby historia była spójna itp
Odpisz
22 października 2019, 23:09
Akurat to może być spoko
Odpisz
22 października 2019, 23:13
@Henzej: nie może, bo to nie to samo i jak nowe to oczywiście złe, wiem bo mój tata tak mnie uczył/s
Odpisz
22 października 2019, 23:16
byłeś drugim dzieckiem?
Odpisz
23 października 2019, 00:22
@siemak:
Odpisz
26 października 2019, 17:40
@siemak: Doje**łeś jak USA Japonii atomówkami w 45'
Odpisz
26 października 2019, 17:28
Pierwszy raz wiem jak walaszek wygląda. Rozwalił mnie tekst ,, zgrubnął od wyświetleń ''
Odpisz
26 października 2019, 16:01
potucznik kabuta
Odpisz
22 października 2019, 23:16
Jeśliporuczika głos będzie podkładał Bomba to ja na to się pisze!!!
Odpisz
22 października 2019, 23:24
@Guziec_lord: Będzie, bo Walaszek sam przecież podkłada głos pod większość postaci, bo mu się nie chce płacić aktorom.
Odpisz
22 października 2019, 23:29
@KufelMleka: to było do przewidzenia... ale pomysł niezły taki umm... remake kapitana bomby
Odpisz