Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2020, 00:18
I stało się xD
Odpisz
30 maja 2021, 14:11
@Ged_34: i znowu
Odpisz
23 października 2019, 08:54
Nie podoba się, to wypi***alać na Bliski Wschód
Odpisz
23 października 2019, 09:02
@BiauaOfca: Nie wypi***alać tylko raczej kogoś wypie**olić
Odpisz
23 października 2019, 09:02
@BiauaOfca: wolę zachód
Odpisz
23 października 2019, 09:06
@BiauaOfca: W porównaniu z tym co się u nas będzie odpi***alać zachód wydaje się być dobrą alternatywą.
Odpisz
29 października 2019, 08:23
@Kapitalista: na zachodzie dzieje się jeszcze gorzej niz u nas
Odpisz
29 października 2019, 08:26
Zależy od kraju wMonako nadal jest dobrze
Odpisz
29 października 2019, 09:14
@BiauaOfca: To tak nie działa. Jak mi się nie podoba to próbuję naprawić.
Odpisz
Edytowano - 23 października 2019, 08:45
Ale PiS właśnie łata budżet. Ściganie mafii VATowskich na przykład. Deficyt coraz mniejszy, a za rok w planach ma go w ogóle nie być. Uczeń pana Rzońcy, czy nie wiesz co to budżet?
Odpisz
23 października 2019, 08:46
@BiauaOfca: chyba oglądasz tvp co ?
Odpisz
23 października 2019, 08:48
@BiauaOfca: Ta powiedz mi jeszcze że za dwa lata opiekany szczur nie będzie przysmakiem Polaków.
Odpisz
23 października 2019, 08:48
@massesd: tvpis
Odpisz
23 października 2019, 08:49
@massesd: a ty tvn co? Banasie i senaty na zmiane 24/7
Odpisz
23 października 2019, 08:51
@BiauaOfca: co do strzałek i konentarzy. Czyli wy możecie sobie walić pis ale jak ktoś ma inne zdanie to zaraz wdółgłosy. Zupełnie jak homosie. Powiesz coś nie po ich myśli to natychmiast homofob i wy dziaĺacie tak samo.
Odpisz
23 października 2019, 08:53
@BiauaOfca: Dajemy ci strzałki bo pie**olisz głupoty.
W dupie mamy na kogo głosujesz.
Odpisz
23 października 2019, 08:54
@Kapitalista: *pie**olisz głupoty* ku*wa inteligenty 300IQ sie znalazły
Odpisz
23 października 2019, 08:56
@BiauaOfca: A strzałki służą do tego, że jeśli coś ci się nie podoba, to dajesz czerwone. Nie bądź taki przewrażliwiony, naucz się znosić krytykę, a nade wszystko wyjdź spod mostu i przestań trollować.
Odpisz
23 października 2019, 08:56
@BiauaOfca: Masz szczęście że możemy dawać tylko 3 czerwone pod jednym obrazkiem.
Odpisz
23 października 2019, 08:59
@BiauaOfca: Dobra inaczej. Jak według ciebie Pis naprawia budżet państwa ? Stosując rozdawnictwo ? Doprowadzając do inflacji przez produkowanie pieniędzy by nadąrzyć za wpi***alaniem 500+ nierobom i pasożytom społecznym ?
Odpisz
23 października 2019, 09:00
@massesd: typowa narracja tvn
Weź wyłącz telewizor, przejdź się na spacer czy coś
Odpisz
Edytowano - 23 października 2019, 09:03
@BiauaOfca: wybacz ale telewizji akurat nie oglądam, za to jestem w stanie obserwować co się dzieje w kraju i wyciągać wnioski w przeciwieństwie do takiej ameby umysłowej jak ty.
Poza tym mógłbyś odpowiedzieć w jaki sposób według ciebie PIS łata Budżet kraju
Odpisz
23 października 2019, 09:07
@massesd: nie ma potrzeby wyzywania, starajcie się poprowadzić kulturalną dyskusję
Odpisz
29 października 2019, 08:08
@BiauaOfca: dyskusja z pisowskim fanatykiem nie ma sensu. Dziękuję do widzenia
Odpisz
29 października 2019, 09:31
@BiauaOfca: Coś słabo łata. W tamtym roku litwa i Grecja miała nadwyżkę budżetową, a my nie. A z oszustwami na vacie rząd "poradził sobie" wprowadzając odpowiedzialność zbiorową.
Odpisz
29 października 2019, 09:47
@BiauaOfca: PiS łata dziurę budrzetową, tak okraść OFE to każdy potrafi
Odpisz
29 października 2019, 14:40
@BiauaOfca: liczyłem że wytłumaczysz jak nam gospodarkę ulepszą
Odpisz