Tymczasem w świecie Minecrafta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Mało znany szczegół
Frustrujące
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2017, 01:51
Takie rzeczy kiedyś na głównej były? :P
Odpisz
19 stycznia 2018, 19:23
@CichyCichacz: Najprawdopodobniej.... Admin był chyba uzależniony od MC
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:05
@CreepPepNinja: To były dziwne czasy.
Odpisz
19 stycznia 2018, 20:45
@CichyCichacz: Bardzo dziwne... *dreszcz*
Odpisz
29 lipca 2018, 19:50
@CreepPepNinja: Okropne
Odpisz
15 sierpnia 2018, 22:52
@Desuv: straszne
Odpisz
26 grudnia 2019, 01:29
@adriano0510: Oj tam
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:41
@Grzechoooo: odkopman kontratakuje
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:22
@ProMoruxBax: przerażające
Odpisz
12 stycznia 2020, 16:23
@Grzechoooo: no nieeee, czy to odkopman?
Odpisz
28 października 2022, 12:06
@adriano0510: nie były takie złe
Odpisz
31 sierpnia 2013, 16:02
Nie wiem za bardzo co to robi na głównej.
Odpisz
31 sierpnia 2013, 16:43
@Reines: Jesteś nowy ?
Odpisz
11 stycznia 2020, 23:42
@Reines: odkopman kontratakuje
Odpisz
12 stycznia 2020, 01:28
@ProMoruxBax: to ja też
Odpisz
3 października 2016, 19:58
Ale słodkie:3
Odpisz
22 maja 2016, 17:23
ja mam Minecraft i NIGDY nie zbuduję tego bo to jest zbyt zaj***ste
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2015, 16:20
wiecie że ja stwożyłem ten projekt i love minecraft o i to to jest dom hehe
Odpisz
5 listopada 2014, 15:14
@Konto usunięte: grałem w minecraft na defaulcie jest lepiej
Odpisz
20 października 2013, 18:13
zboczony zombiak jedzący klejnoty i penisy !!!
Odpisz
3 listopada 2013, 23:42
Marzysz o tym by mieć chociaż to 2. :P
Odpisz
4 października 2013, 14:47
Przekichane.
Odpisz
4 października 2013, 11:44
ten dozy zombie wyglonda jak slime
Odpisz
1 września 2013, 17:24
Ludzie przegrali :(
Odpisz
1 września 2013, 15:33
Co ten zombie zjadł że teraz rzyga do Steva
Odpisz
31 sierpnia 2013, 23:26
Obrazek ma jeden + fajny pixel art. dlatego dam 2
Odpisz
31 sierpnia 2013, 20:26
Minecraft dla mnie jest już nudny ;/
Odpisz
31 sierpnia 2013, 20:08
Buahahaha... gra na defaultcie xD :P
Odpisz
31 sierpnia 2013, 17:25
Do minecrafta nic nie mam, ale ten obrazek po prostu na tę stronę nie pasuje -_-
Odpisz
31 sierpnia 2013, 19:38
@Bulbasaur: racja,do galerii
Odpisz