Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
Co to takiego?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Miło z ich strony, śliczne są
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2019, 11:00
Ku*wa zbychu, miał być 2112, nie 2012!
Odpisz
17 stycznia 2018, 01:46
heh, mam tak samo
Odpisz
22 stycznia 2016, 16:40
Znam to uczucie
Odpisz
13 października 2014, 16:29
i know that feel bro
Odpisz
2 września 2013, 19:56
Zazwyczaj nie chce się czytać kilka razy tej samej książki :D
Odpisz
3 września 2013, 16:46
@matigrzegorz: Ja jestem dziwny, bo w przypadku niektórych książek znam już na pamięć wszystkie wydarzenia, bohaterów i większość kwestii.
Odpisz
9 maja 2014, 23:19
@matigrzegorz: Książki po 1000 stron i szukaj po każdej jednego wyrazu który ci gdzieś umknął :)
Odpisz
7 września 2013, 11:04
Dzisiejsze czasy sprawiły że jestem mężczyzna 0_o
Odpisz
5 września 2013, 19:53
no co, może przeczytał wszystko?
Odpisz
3 września 2013, 18:58
Ja też tak mam ;-;
Odpisz
2 września 2013, 22:29
też uwielbiam czytać ale przeczytałem wszystkie moje książki sto razy(podobnie jest z grami)
Odpisz
2 września 2013, 19:44
przecytałem w jeden dzień "najnowsze przygody mikołajka' (259 stron)
Odpisz
2 września 2013, 19:43
właśnie trzeba kupić nową książeczke bo już kończe ^.^
Odpisz
2 września 2013, 19:38
ja nie za bardzo lubię czytać
Odpisz
2 września 2013, 19:22
Znam ten ból ale idę do biblioteki i tam jest raj ... który znam na pamięć xD
Odpisz
2 września 2013, 18:55
kujon
Odpisz
2 września 2013, 18:57
@Epickiodkrywca: Witam, a ja mycek.
Odpisz
2 września 2013, 19:03
witaj kocie który udaje mysze
Odpisz
2 września 2013, 19:17
@Epickiodkrywca: Nie kujon, tylko człowiek który lubi czytać.
Odpisz
2 września 2013, 19:21
@elipson: aha
Odpisz
2 września 2013, 21:51
@elipson: Y czytelnik?
Odpisz
2 września 2013, 22:04
Czasem coś poczytam, ale wolę na ekranie niż na papierze.
Odpisz
2 września 2013, 19:09
Ja też tak mam, tyle, że książek jest więcej.
Odpisz