Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Były nóżki, nie ma nóżek
Młodzi gniewni
Można, tylko trzeba wstawać rano
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2020, 18:18
I trzymanie nóg na poduszce powietrznej gwarantuje bycie mistrzem jogi do końca życia
Odpisz
29 października 2019, 23:13
Wiedziałem że to się stanie
Odpisz
25 października 2019, 06:50
Nienawidzę gdy ktoś w samochodzie tak u mnie siedzi.
Odpisz
29 października 2019, 10:58
@DMCJCD: to zacznij tak hamować
Odpisz
29 października 2019, 14:29
@Lekki69: Tak właśnie robię.
Odpisz
29 października 2019, 16:30
@DMCJCD: Pogrzybieni ludzie
Odpisz
25 października 2019, 08:04
Nie lubię, gdy ludzie siedzą w autobusie, albo w samochodzie w ten sposób. Nie tylko brudzą ale i wpinają się w siedzenie przed sobą, a przez to osoba siedząca przed takim debilem nie może normalnie siedzieć.
Odpisz