Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

29 października 2019, 20:19

Komuniści to nie ludzie.

Avatar Grzechoooo

30 października 2019, 18:01

@dustin2001: To ludzie zagubieni.

Avatar dustin2001

30 października 2019, 18:39

@Grzechoooo:
To prawda.
Wiara w brak własności prywatnej. To jest istne piekło. Wolę już umierać z głodu w kapitalistycznym świecie niż z głodu, w komunistycznym, pozbawiony nawet pamiątek, bo dobro wspólne.

Avatar Amaday

29 października 2019, 22:15

Czy ktoś z prawej strony móglby wytlumaczyć lewakowi na czym polega układ z magdalenki? Z góry dziękuje.

Avatar Brzychu2710

29 października 2019, 22:17

@Amaday: LeWaK becz00nia KONFEDERACJA AVE

Avatar Amaday

29 października 2019, 22:25

Avatar MasterPlayerPL

25 października 2019, 13:19

Nie żeby coś ale w Polsce był socjalizm, a nie komunizm

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 25 października 2019, 13:21

@MasterPlayerPL: Nie przekrzyczysz propagandy, od 50 roku jak nie wcześniej wszyscy myślą, że Chiny, Kuba, ZSRR i Polska pod nim była komunistyczna, ale niech im będzie, jeżeli się nie chce czegoś wiedzieć, to się nie dowie i odrzuci fakty, niech wiedzą ci, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o ruskich lub ustrojach i utopiach. Takiej starszej babci nie przekonasz, bo z telewizji i gazet całe życie było jej tłoczone, że wtedy był komunizm, to są lata dezinformacji

Avatar KufelMleka

25 października 2019, 13:31

@Towarzysz777: Czyli jeśli mamy komunistów, którzy wprowadzali komunizm, którą tą ideę wzięli od komunistów z pierwszego komunistycznego państwa, które komunizm wtłaczało drzwiami i oknami, i ci komuniści zrobili coś co sami nazywali komunizmem i każdy jeden człowiek miał to za komunizm i wszyscy obecni komuniści mówią że to był komunizm i że to coś co zwane było komunizmem samo siebie nazywało komunizmem i wywodziło się z komunizmu, to w cale nie znaczy że to był komunizm, tak?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 25 października 2019, 13:39

@KufelMleka: Nie nazywali tego komunizmem, komuniści SAMI nazywali te ustroje socjalizmem, więc tu trochę błąd, sami mówili, że do komunizmu trzeba dążyć, nie da się go osiągnąć jak to Marks powiedział, więc komuniści wdrożyli socjalizm, to że byli partiami komunistycznymi, jak się sami nazywali nie oznaczało, że państwo też jest komunistyczne. Zatem połowę Twojej wypowiedzi bym zmienił na "socjalizm", potem dostałbym do Twojej wypowiedzi "Jeżeli ten ustrój nie spełnił ani jednej cechy komunizmu prawdziwego, utopijnego, tego, o którym mówi definicja (...)" - By na końcu odpowiedzieć Ci ...

Tak... Jak nazwę konia zebrą, to nie oznacza że nią ją jest. A wszyscy myślą że jest, bo ten debil Marks zmienił sobie od kurna tak, jakby był niewiadomo kim ideę jego, następnie opublikował ten "Radziecki" czy też "Socjalistyczny" lub "Potoczny" komunizm, a w różnych państwach zaczęły się formować partie komunistyczne, które po objęciu władzy powiedziały, że komunizm jest za trudny i robią socjalizm, a ostatecznie nawet totalitaryzm, bo dyktatorzy, dyktatorów nie ma w tych ustrojach...

Avatar KufelMleka

Edytowano - 25 października 2019, 13:44

@Towarzysz777: Czyli w teorii może być pięknie, ale praktyka tak czy siak pokazuje, że próby wprowadzenia komunizmu kończą się totalitaryzmem i zbrodniami na wielką skalę. Tak było za każdym j*banym razem, w każdym miejscu gdzie próbowano tak zrobić.

//edit//

PS. I to nie ważne czy nazywano to komuną, socjalizmem, rajem, sektą czy innych cholerstwem.

Avatar Towarzysz777

25 października 2019, 13:56

@KufelMleka: O i tu masz rację, nawet Ci zieloną dam, o to chodzi, że nie udaje się nigdzie, bo zawsze jest jakiś ch*j jak Stalin czy Mao ze Dong (czy jak to się czytało) którzy będą rządzić państwem wprowadzając totalitaryzm lub socjalizm, dlatego komunizm jest taki trudny, państw jeszcze takich nie było, a partie...partie? Jak Partia może być w sumie komunistyczna, no że chce wprowadzić ideę komunizmu? No a potem się nie udaje bo wiadomo, więc po co w ogóle się nimi oznajmiają :/ piniądz piniądz piniądz. Jeżeli komunizm ma nie wyzyskiwać klasy roboczej, a każdy ma mieć tyle ile potrzebuje, to oznacza, że firmy, politycy, dyrektorzy i prezesi, jak i Mafie, Gangi i wszyscy, którzy w jakimś stopniu uciskają tę klasę roboczą - odniosą starty budżetowe, bo już nie będzie bogaty pomiatał biednym... Wyższej, chciwej i bogatej klasie komunizm nie w smak, więc nie dopuszczą do niego, zwykli ludzie jak Ty czy ja głosowali na partie komunistyczne, by żyło im się lepiej i godnie, a po wygranej Stalin pokazał im "Takieeego wała" i posłał do obozów pracy :)

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 25 października 2019, 13:58

@Towarzysz777: I do tego "P.S' masz rację, ten ustrój Chiński, Radziecki i wszystkich takich państw NIEZALEŻNIE od tego, jak się zwały był zły, okropny... Więc komunizmu nie bydzie w najbliższej przyszłości :C Te memy z "komunizm w teorii" mówią prawdę, teoretycznie powinien być rajem, praktycznie nie udaje się go wprowadzić, no i mamy ten drugi obrazek takiego mema ("Komunizm w praktyce").

Avatar MlodyKamil96

25 października 2019, 15:18

@MasterPlayerPL: socializm jest do dziś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko nie to!

To była cenna lekcja

Big brain time

Piraci z Piątnicy

Inpost jak zawsze w formie

Kumulacja!

Big brain time

To zdecydowanie ma sens

Dobry deal?

Człowiek ratujący wiele istnień

Stado pierwszoklasistów

Tak było

Złoty bebech

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka