memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 sierpnia 2023, 08:11
@Konto usunięte: nie powinno sie nabijac ze smierci osob, poniewaz to jest nieetyczne i chore
Odpisz
28 marca 2018, 16:27
Było tak raz kiedyś, magik odciął kobiecie głowę, wpiszcie na yt "magic performer dies"
1 września 2013, 17:17
Ona jeszcze żyje ?
1 września 2013, 16:18
Bo nie skoczył z okna (>.<) (Ból dupy pseudofanów paktofoniki za 3...2...1...)
1 września 2013, 14:10
Ona stoi i siedzi jednocześnie
1 września 2013, 15:46
ciekawe jak klęczy ;d
1 września 2013, 14:07
a niech pomyślę... XD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2023, 08:11
@Konto usunięte: nie powinno sie nabijac ze smierci osob, poniewaz to jest nieetyczne i chore
Odpisz
28 marca 2018, 16:27
Było tak raz kiedyś, magik odciął kobiecie głowę, wpiszcie na yt "magic performer dies"
Odpisz
1 września 2013, 17:17
Ona jeszcze żyje ?
Odpisz
1 września 2013, 16:18
Bo nie skoczył z okna (>.<) (Ból dupy pseudofanów paktofoniki za 3...2...1...)
Odpisz
1 września 2013, 14:10
Ona stoi i siedzi jednocześnie
Odpisz
1 września 2013, 15:46
ciekawe jak klęczy ;d
Odpisz
1 września 2013, 14:07
a niech pomyślę... XD
Odpisz