Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A jednak zrobili to w ten sposób
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2018, 03:39
witam
Odpisz
28 sierpnia 2011, 18:41
Właśnie o co kaman a propo jaki dzieciak ma ryj
Odpisz
19 czerwca 2011, 20:48
Właśnie, ta ciocia jest ładna o co kaman? XD
Odpisz
5 maja 2011, 21:26
@WIDG3T: Pod warunkiem, że nie jest Niemka ;)
Odpisz
5 maja 2011, 17:08
Ja taka ciocie chętnie bym pocałował xd
Odpisz
4 maja 2011, 11:19
hehe może być 4/5
Odpisz
3 maja 2011, 20:06
1/5 totalne gówno co już ciocia nie może dać buzi siostrzeńcowi??
Odpisz
3 maja 2011, 19:48
Nie no ja pierdziele, ma ryj jakby miał zatwardzenie i kichę zatkaną (wiecie czym ;P) xD
Piąteczka za fajne ujęcie i dobry moment fotki (rzadko zdarza się takie zdjęcie bez pozowania).
Odpisz
3 maja 2011, 18:42
nie,nie śmieszne. PO CZASIE> a przynajmniej dla mnie xD
Odpisz
3 maja 2011, 18:42
- ALE MAMOOO!! JA BYŁEM GRZECZNY!!!!
- Nie gadaj, a daj ciociuni buziaka.
<CMOK>
chłopak :
- i gdzie do cholery są detergenty?????
Odpisz
3 maja 2011, 15:04
on jest jak prometeusz
Odpisz
3 maja 2011, 14:43
jaki biedak ;[ żal mi go ; D 5/5
Odpisz
3 maja 2011, 14:16
hah 5/5
Odpisz
3 maja 2011, 11:25
mocne 5/5
ciocia \/.S siostrzeniec 1-0
Odpisz
3 maja 2011, 10:38
Biedny chłopak. Taki ból
Odpisz