Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapitanborys

22 czerwca 2017, 18:07

vanguard to też tytan w titanfall a tak w ogóle to kto zna titanfall bo ja go nawet mam i mam w nim 20lvl mój nick to: KapitanBorys2007

Avatar
kroganin

18 sierpnia 2017, 11:25

@kapitanborys: ''Wyjć''

Avatar Arald98

8 maja 2015, 20:02

Raz-dwa... to liczba lat potrzebnych do zdobycia 10. lvl?

Avatar Krychomir

3 września 2013, 20:06

Przypomina się Skyrim na 97 lvl ... :D

Avatar Vardes

2 września 2013, 23:58

lepsze to niż zabijanie z 1 lvl'em smoków czy demonów (to najsłabsze potworki) i wbijanie na jednym 1000 lvl, machanie 10-metrowym mieczem który błyszczy, pali się i świeci. Takie realia dzisiejszych MMO

Avatar Terminus223

3 września 2013, 07:40

@Vardes: polecam neverwinter

Avatar
Konto usunięte

2 września 2013, 20:08

Tak samo jak w berzerk battle

Avatar amekninja555

2 września 2013, 22:45

W Berzerk Battle szybko się "leveluje", tylko później to zwalnia.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2013, 08:34

Tyle trupów, a tylko kawałeczek expa....

Avatar mrklorens

2 września 2013, 20:26

i to na pierwszym levelu

Avatar kamdab

2 września 2013, 22:16

A ajk skomentujesz to że ja sam wybiłem całą lokację z potworków a potem patrzę na wskaźnik doświadczenia 20%.

Avatar kamdab

Edytowano - 2 września 2013, 22:14

I tak jest świetne tam poznałem najlepszych znajomych. (Gry nie zdradzę) Teraz prowadzimy jedną z najlepszych gildii i szpanujemy end-game. Czyli głównie farmimy i bierzemy udział w eventach.

Avatar Mnich1

2 września 2013, 21:47

Na tym polega MMORPG na mordędze w expieniu. Potem jak jakimś cudem osiągniesz max lvl to wszyscy '' WOW ale ty nie masz życia ale szacun za to''. Przykładowym MMORPG z długim expieniem jest Guild War 2. Ale i tak WOW pany. (choć tak szczerze mozolne rozwijanie postaci denerwuje mnie czasem i wole normalne RPG)

Avatar
Konto usunięte

2 września 2013, 21:35

Grałbym gdyby był taki RPG...

Avatar mikulek04

2 września 2013, 21:32

Dlatego skończyłam z tym.

Avatar Rander

2 września 2013, 20:38

taaa dojdziesz do 50 lvl ale jak zdobędziesz 2 lvl niestety wyrżniesz wszystkie potwory w grze :|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bodex
Dodane przez: Bodex

Szybki jak błyskawica

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ładne rzeczy

Niezniszczalne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka