Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nissany

2 października 2024, 07:49

Red alert hymn i święta wojna

Avatar Xenon77

31 października 2019, 14:10

Pochwalcie się ulubionymi rosyjskimi utworami.
Moje to Samovary i Warszawianka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

11 marca 2021, 06:32

@Xenon77: tachanka

Avatar PRZEKLADNIA_TYGRYSA

28 czerwca 2022, 15:06

@Xenon77: Red Alert 3 (ta nuta przy której popi.....a praktycznie każda ruska parada zwycięstwa

Avatar Mimikkyu

28 października 2019, 07:20

Dlaczego zawsze dziewczyny w takich memach są takie zje**ne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar GalenMarek

31 października 2019, 20:42

@namino: Tu się mylisz, niemniej nie o tym jest mowa. Widocznie mój komentarz został wzięty zbyt poważnie, co w zasadzie mi zwisa.

Avatar namino

2 listopada 2019, 05:37

@GalenMarek: oh może i w pewnym sęsie masz racje

Avatar Mr_Swieczka

31 października 2019, 23:18

Tylko jakiś Czajkowski czy Prokofjew pfff

Avatar Juliusz_Cezar

28 października 2019, 07:48

Kaaaaaa......

Avatar Mikrus19

31 października 2019, 10:51

@Juliusz_Cezar: .....RINNNNKAAAAA......

Avatar Juliusz_Cezar

31 października 2019, 16:45

@Mikrus19: Ka Kalinka

Avatar xXkuba22Xx

31 października 2019, 16:37

nie "ruskie techno" tylko hardbass głupia pi**o

Avatar toster_chan

31 października 2019, 14:15

Jak tak można o Rosyjskiej muzyce twierdzić?!

Avatar alien_guy

28 października 2019, 14:21

legenda głosi że dziewczyni z memów coś polubiły

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

31 października 2019, 12:02

@alien_guy: Widziałam gdzieś mema gdzie to chłopcy byli niezadowoloni, a dziewczyny tak. Nie mam linka, ale jestem pewna że gdzieś jest

Avatar alien_guy

31 października 2019, 12:41

@BardzoOryginalnaNazwa:
jest nadzieja

Avatar Maly_KSIAZE

31 października 2019, 12:27

cóż.. fajnie, że reaktywowali chór, nie słuchałem jeszcze w nowym składzie.. chyba jedyni rosjanie, których polubiłem nawet ich nie znając..

Avatar edzio72

31 października 2019, 12:22

chekie briki iv damke

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

31 października 2019, 12:00

Rosyjska muza jest spoko

Avatar darcus

31 października 2019, 11:45

Dawaj Rosija, dawaj dawaj! Dawaj krasiwa, dawaj dawaj!

Avatar
Konto usunięte

31 października 2019, 11:07

Rascvietali...

Avatar Broski

31 października 2019, 11:07

Chłopaki: *grają hymn ZSRR*
Dziewczyny: *całują się do piosenek Tatu*

Avatar DRAGON_POLSKA

31 października 2019, 10:35

albo moskau

Avatar
Konto usunięte

31 października 2019, 11:07

@DRAGON_POLSKA: jak to było... piosenka o rosyjskiej stolicy śpiewana po holendersku przez dwóch niemców, francuza, belga i duńczyka, czy jakoś tak. Narodowości chyba trochę pokręciłem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Przypałowo

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka