Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2019, 20:33
Jestem krawcową (Mam praktyki) xd
Odpisz
28 października 2019, 23:16
@Gryficowa: wiem że ch*ja Cię to obchodzi ale ja jestem piekarzem :D
Odpisz
28 października 2019, 23:17
@Spino21: No to spoko xd
Odpisz
1 listopada 2019, 13:00
@Gryficowa: siema zszyjesz mi buty?
Odpisz
1 listopada 2019, 13:20
@bulazpasztetem: Jestem krawcem
Nie szewcem xd
Odpisz
1 listopada 2019, 14:49
@Gryficowa: to to samo
Odpisz
1 listopada 2019, 16:58
@bulazpasztetem: Nie
Krawiec szyje obuwie
Szewc buty
Odpisz
1 listopada 2019, 18:25
@Gryficowa: ale ja bym chcial zebya buty mi zszyła
Odpisz
1 listopada 2019, 21:44
@bulazpasztetem: Nie zszyje, bo nie umiem
Odpisz
2 listopada 2019, 11:41
@Gryficowa: chciałbym pizze zamówić
Odpisz
2 listopada 2019, 14:41
@bulazpasztetem: Serio?
Odpisz
2 listopada 2019, 16:01
@Gryficowa: pls zszyj mi buty
Odpisz
2 listopada 2019, 16:04
@bulazpasztetem: Nie
Odpisz
2 listopada 2019, 18:42
@Gryficowa: a będziesz moją dziewczyną?
Odpisz
2 listopada 2019, 22:22
@bulazpasztetem: Przykro mi, ale jestem aseksualna
Więc no...
Odpisz
2 listopada 2019, 23:19
@bulazpasztetem: starałeś się [*]
Odpisz
3 listopada 2019, 13:49
@Spino21: :((( pls świeczka dla mnie
Odpisz
3 listopada 2019, 13:50
@Gryficowa: ale z drugiej strony janchce sie tylko poprzytulac ☹️
Odpisz
3 listopada 2019, 17:32
@bulazpasztetem: Kłopot w tym, że tulona też nie lubię być
Czuję się jakby mnie ktoś związał grubym sznurem
Odpisz
3 listopada 2019, 21:36
@Gryficowa: dobsz ☹️
Odpisz
3 listopada 2019, 21:41
@bulazpasztetem: No niestety
Niektórych rzeczy nie dam w sobie zmienić
Ech...
Odpisz
3 listopada 2019, 23:30
@Gryficowa: nieno kazdy jest inny rozumiemmmm to
Odpisz
31 października 2019, 20:45
Wątpię, że po technikum na kierunku technik nawigator morski będę pływał na statkach.
Odpisz
Edytowano - 28 października 2019, 17:40
Fajnie że od razu poprawiłeś/aś.
Odpisz
28 października 2019, 17:09
To będę ja w maju/czerwcu, chociaż w sumie nie wiem
Odpisz
28 października 2019, 17:02
To będę ja jeżeli w ogóle zdam technikum
Odpisz