Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2017, 10:37
Cieszę się, że nie jestem sama. Komunikacja z tępakami z mojej klasy na Facebooku jest mi zupełnie zbędna... Jestem zadowolona, że nie dałam się wciągnąć we wszystkie media społecznościowe. TYLKO JEJA! 😂
Odpisz
19 września 2017, 07:05
@nutella_forever: Bez emotki komentarz wyglądałby o wiele lepiej
Odpisz
4 maja 2018, 11:18
@RozowaYT: prawda
Odpisz
1 stycznia 2017, 15:23
Nie tylko ty go nie masz.Moim zdaniem Facebook nie jest aż tak bardzo potrzebny i po prostu ja go nie potrzebuje
Odpisz
3 września 2016, 19:18
ja też nie mam
Odpisz
15 lutego 2016, 19:32
Nie. Nie tylko ty. Mam dość facebooka...
Odpisz
20 stycznia 2016, 16:34
Ja usunąłem fb, bo był mi zbędny...
Odpisz
10 czerwca 2015, 15:07
Ja nie mam a w klasie reszta ma :c
Odpisz
30 września 2015, 19:02
@gabisoch: o nie co ty teraz zrobisz, jak ci tak bardzo zależy to sobie załóż
Odpisz
30 września 2015, 19:50
@Stalker1941: Właśnie nie, nie chcę zakładać, chodzi mi o to, że wszyscy mają i ciągle tylko o tym gadają. (Nie używaj mi tu sarkazmu)
Odpisz
1 października 2015, 19:35
@gabisoch: a ok sorry jeśli o to chodzi to cię rozumiem wkurzają mnie takie sytułacje
Odpisz
30 września 2015, 19:01
nie jesteś sam
Odpisz
19 września 2015, 21:29
tak, i nie ogarniam jednego, kilka osób się smuci dołuje, bo nie ma fejsa... to czemu se kurde nie założą??!!??
Odpisz
27 sierpnia 2015, 20:54
Ja nie mam... i dobrze się z tym czuję
Odpisz
22 lutego 2015, 21:52
Ja jedyna w klasie
Odpisz
2 kwietnia 2015, 15:29
ja w 6 nie miałem
Odpisz
8 lutego 2015, 18:12
mam pytanie- kto jest uzależniony od tego piep**onego fejsa strzała w dół
chyba założę się że pobijemy rekord
Odpisz
1 października 2014, 22:57
ja też nie mam!!!!!!!!!
Odpisz
9 lipca 2014, 10:38
Spokojnie panie ,,Y U NO''
Ja też nie mam fejsa
Odpisz
8 czerwca 2014, 21:51
ja tez face book jest dla ludzi bez rodzin i przyjaciól
Odpisz
2 stycznia 2015, 17:20
@pawelo50: Masz coś do mnie?!
Odpisz
7 września 2013, 20:53
ja założyłem konto na fb po to żeby pograć sobie
Odpisz
10 maja 2014, 18:12
@ukr0707: ja tez XD
Odpisz