Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Chłodno to na pewno nie jest
Mnie wolno
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2021, 13:48
REL
Odpisz
3 listopada 2019, 17:12
Proszę bardzo
Odpisz
3 listopada 2019, 17:17
@julianus03: ku*wa, dzięki ci, uratowales nie. A działa wstecz?
Odpisz
3 listopada 2019, 17:23
@julianus03: A w niedziele można?
Odpisz
3 listopada 2019, 17:58
@julianus03:
Odpisz
5 listopada 2019, 18:02
@UchihaSasuke_: jeszcze nie skorzystałem
Odpisz
5 listopada 2019, 13:24
I'm out.
Odpisz
3 listopada 2019, 23:27
Hm, nabijam w połowie listopada osiemnastkę więc jeszcz musi być ostatni fap za dzieciaka więc I'm out
Odpisz
3 listopada 2019, 20:07
Ej, a seks jest jako złamanie nnn?
Odpisz
3 listopada 2019, 21:58
@GldFx: tak
Odpisz
31 października 2019, 07:57
Czy mogę zapytać co to jest no nut november?
Odpisz
31 października 2019, 08:18
@pjodeer124: nie orzech listopad
Odpisz
31 października 2019, 09:26
@pjodeer124: Nie bijesz konia przez październik
Odpisz
31 października 2019, 09:43
@norek00: *listopad
Odpisz
3 listopada 2019, 16:36
@rumcajschr: od kiedy takie coś istnieje?
Odpisz
3 listopada 2019, 16:58
@PieselArcheolog: dołanczam się do pytania
Odpisz
3 listopada 2019, 17:09
A mogę jeść orzechy?
Odpisz
3 listopada 2019, 18:11
@KubaK1975: a chcesz?
Odpisz
3 listopada 2019, 18:46
orzechy som dobre
Odpisz
3 listopada 2019, 18:54
@KubaK1975: som dobre, a chcosz jej jość?
Odpisz
3 listopada 2019, 19:00
@PieselArcheolog: od dawien dawna
Odpisz
3 listopada 2019, 21:49
@OrtograficznyPies: kce
Odpisz
3 listopada 2019, 18:43
Co robìą przedstawicielki płci pięknej w NNN ?
Odpisz
3 listopada 2019, 19:01
to samo
Odpisz
3 listopada 2019, 17:46
Chce wiedzieć o co z tym chodzi
Odpisz
3 listopada 2019, 17:57
@BloodyEyes: miesiąc bez fapania
Odpisz
3 listopada 2019, 18:16
@Wladimir_Putin: o nie! Na to się nie zgadzam
Odpisz
3 listopada 2019, 18:00
Listopad i już świąteczne reklamy.
Odpisz
3 listopada 2019, 17:15
Mnie nawet nie obchodzi No Nut-Vember. Walę kiedy chcę
Odpisz
3 listopada 2019, 16:26
logo jeja się zmieniło czy mi się zdaję?
Odpisz
3 listopada 2019, 16:42
@DRAGON_POLSKA: zdaje ci się
Odpisz
3 listopada 2019, 16:05
Taaa, bo oni nie walą xD
Odpisz
31 października 2019, 07:47
Życzę wam szczęścia
Odpisz
31 października 2019, 09:54
@Pikachu_fan_Subaru: Mamy jeszcze ten jeden dzień, wykorzystajmy go w 100%, Panowie.
Odpisz
30 października 2019, 22:48
Robienie nnn dla ddd to tak trochę jak odchudzać się i potem móc więcej jeść
Co nie wychodzi na dobre bo można przytyć mocno i ważyć więcej niż przed odchudzaniem
Odpisz
30 października 2019, 22:51
@Mimikkyu: No
Odpisz
30 października 2019, 22:53
@Mimikkyu: Ale czego oczekiwać po ludziach, którzy podejmują decyzję o robieniu/nierobieniu X akurat w tym czasie kiedy wszyscy to robią i właśnie dlatego że wszyscy wtedy to robią(/nierobią).
Odpisz
30 października 2019, 22:59
@NorseWarrior: Jeśli wygrasz NNN automatycznie wygrywasz DDD, ale jeśli chcesz możesz je robić mimo to
Odpisz
30 października 2019, 23:01
@NorseWarrior: Yyy... właśnie tacy ludzie od mileniów zapewniają przetrwanie gatunku ludzkiego
Odpisz
30 października 2019, 23:04
@Landark: co Ty ku*wa pie**olisz
Odpisz
30 października 2019, 23:14
@NorseWarrior: Ludzie przetrwali tysiące lat właśnie dlatego, że robili to co inni, trzymali się razem, współpracowali, a takich, co myśleli inaczej albo wielbili jako przywódców, albo co było znacznie bardziej prawdopodobne, odtrącali i mało który mógł sam sobie poradzić w dziczy
Odpisz
30 października 2019, 23:22
@Landark: Nie zgadzam się z tym, ale nie chce mi się dyskutować na ten temat więc powiem tylko, że NNN i inne tego typu rzeczy to zupełnie co innego, niż rzeczy, które by pasowały do tego co Ty powiedziałeś.
No ku*wa - ej weźcie, nie walmy konia, akurat przez 30 dni, bo ja tak mówię
- ok
No ku*wa to jest debilizm po prostu, elo
No i jeszcze powiem też, że to że kiedyś coś pozwalało przetrwać nie znaczy że jest dzisiaj mądrym i dobrym zachowaniem.
Odpisz
30 października 2019, 23:32
@NorseWarrior: Czyli sugerujesz, że w ogóle powinniśmy porzucić idee społeczeństwa i niech każdy myśli za siebie, bo na pewno każdy jest gotowy być samowystarczalny, silny i stanowczy, by dać radę podejmować decyzję, "czy zwalę konia czy nie". Akurat taka akcja jak NNN ma sens, nawet jeśli wykorzystuje prymitywny instynkt przetrwania w grupie. Oczywiście, nie każdy da radę, ale ta mała grupa osób, której uda się ten wyczyn miałaby mniejsze szanse, gdyby każdy osobno próbował walczyć
Odpisz
30 października 2019, 23:34
@Landark: sugeruję że jak ktoś chce przestać walić konia to powinien przestać wtedy kiedy chce, na tyle ile chce, a jak nie chce to powinien nie przestawać
Odpisz
30 października 2019, 23:59
@NorseWarrior: Zbiorowo jest łatwiej. Rzucić palenie zbiorowo, szturmować Strefę 51 zbiorowo, zrobić jakąś akcję charytatywną zbiorowo. Wiele rzeczy zbiorowo jest łatwiejsze, w końcu żyjemy w społeczeństwie, w tym przypadku o którym mówisz myśleć za siebie = Nie wymagać pomocy ani w ogóle ingerencji innych *Pustelnicy liked that*. Wiadomo, że NNN zbiorowo to co najmniej dziwne jak nie głupie, ale kolega u góry porównywał to z dawnym życiem a społeczeństwie (ja bym NNN nie porównał do przetrwania i czegoś, co jest potrzebne w społeczeństwie XD), a to nie tak łatwo, jedne rzeczy wypada innych nie wypada, jedne rzeczy będą lepsze razem inne indywidualnie... So mamy remis
Odpisz
31 października 2019, 00:02
@Towarzysz777: dobra nie czytam tego nawet xD elo
Odpisz
Edytowano - 31 października 2019, 00:06
@NorseWarrior: Ignorancie jeden to wiele wnosi do waszej dyskusji, jak Ty wymiękasz po kilkunastu zdaniach, to co nie pogratuluję cierpliwości
Odpisz
31 października 2019, 00:10
@Towarzysz777: efekt dyskusji najpewniej będzie taki że żaden, jestem leniwy i na dodatek na samym początku już widać pie**olenie od rzeczy to je**ć to co ja tu bd dyskutował wgl a Ty nwm po co się tak rozsierdzasz było po prostu olać to i elo
Odpisz
31 października 2019, 00:13
@NorseWarrior: Rozsierdzasz? Próbuję zakończyć rozmowę czymś sensowniejszym niż "A ch*j nie czytam je**ć idę coś zjeść"
Odpisz
31 października 2019, 00:15
@Towarzysz777: tak, to zdecydowanie jest sensowniejsze
Odpisz
31 października 2019, 00:42
@NorseWarrior: To na ch*j wchodzisz w dyskusje skoro nie chcesz jej prowadzić geniuszu?
Odpisz