Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tobix

2 listopada 2019, 21:38

Trzymajcie za mnie kciuki towarzysze może ten stan się rzeczy się niedługo zmieni xd

Avatar WHEEY

31 października 2019, 01:02

Jak będzie martwa to można wszystko lol

Avatar julekM

31 października 2019, 06:19

@WHEEY: Zaczynam się ciebie bać

Avatar Dykta

31 października 2019, 06:35

@julekM: Ale logicznie rzecz biorąc ma racje

Avatar
Konto usunięte

31 października 2019, 07:13

@Dykta: znaczy w sumie zależy czy znajdą ciało

Avatar Zol12

31 października 2019, 07:23

no i czy będzie jeszcze ciepłe

Avatar
Konto usunięte

31 października 2019, 08:02

@Zol12: to mi akurat nie przeszkadza

Avatar Fartuch

2 listopada 2019, 14:24

@WHEEY: Ale podczas cimcirimicim nie powie Ci że Cię kocha

Avatar Revant42

31 października 2019, 06:56

Ciul z tym,jeśli taka nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania.Mója obecna relacja nadawałaby się na mema.

Avatar
Konto usunięte

31 października 2019, 07:12

@Revant42: rozwiniesz?

Avatar PieselArcheolog

1 listopada 2019, 12:30

Avatar benek10

1 listopada 2019, 12:47

@Revant42: to zrób mema

Avatar Revant42

Edytowano - 1 listopada 2019, 17:04

Otóż od dobrego miesiąca spotykam się i rozmawiam z dziewczyną.Zdałem sobie właśnie sprawę,że relacja jest niemal jednostronna.Było przytulanie,były komplementy ale coś nagle pękło i w ogóle nie odzywa się z własnej inicjatywy...

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2019, 19:59

@Revant42: trochę ch*jowo, współczuję ci

Avatar darcus

1 listopada 2019, 17:39

Jeśli nie jesteś w stanie być z kimś równie brzydkim jak ty, nigdy nie będziesz nikogo mieć.

Avatar Pitrekkk

1 listopada 2019, 13:02

Nwm o co chodzi.

Avatar teoneo

1 listopada 2019, 12:12

Ale czuje ciepełko na serduszku pierwszy mój mem na głównej dzięki wam jejowicze i dzięki admin

Avatar TheSevy

Edytowano - 31 października 2019, 19:42

o kurde, ile razy w zyciu tak mialem?

Avatar TheSevy

31 października 2019, 19:43

@TheSevy: kilka, nawet w tej chwili :O

Avatar Uzytkownik_Telefonu

31 października 2019, 14:25

Its my life

Avatar
ddawdad

Edytowano - 31 października 2019, 06:46

Takie prawdziwe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Ostry ten sędzia

Ładne rzeczy

Frustrujące

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka