"Założę własną przychodnię chirurgii plastycznej"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
Hobby dla faceta
Przyszłość jest piękna
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2019, 00:20
Ma ktoś wersję z plastykiem?
I czy w ogóle powstała?
Odpisz
4 listopada 2019, 00:27
@Edwardyna: powstała
Odpisz
4 listopada 2019, 00:31
@igor444: wyślesz jak masz?
Odpisz
4 listopada 2019, 20:58
@Edwardyna: nawet wstawiałem to samo, tylko inną twarz miała
Odpisz
4 sierpnia 2022, 15:21
@igor444: odpisz uzytkownikowi który prosil cie O innom wersje
Odpisz
3 listopada 2019, 21:04
Ja chodzę na humana
Odpisz
3 listopada 2019, 21:06
A ja chciałabym iść. Czy warto?
Odpisz
3 listopada 2019, 21:24
warto jak najbardziej
Odpisz
3 listopada 2019, 21:44
Sarkazm czy na serio? Bo jeżeli wiesz, chcę zacząć pisać książki i chcę iść na humana, ale za 2 lata, bo mam jeszcze czas.
Odpisz
3 listopada 2019, 21:45
na serio, mozna potem np prawnikiem zostac
Odpisz
3 listopada 2019, 21:45
Mat-fiz lepszy. Większa szansa że po mat-fizie zaczniesz pisać książki niż po humanie
Odpisz
3 listopada 2019, 22:05
jeszcze w liceum i już w ciąży kurde trochę nie za szybko?
Odpisz
3 listopada 2019, 23:39
Pie**ol humana rób Mat-Fiz i potem na studia licencjackie z Rachunkowości i magisterka z ekonomii, po tym zostaniesz księgowym, a nie jakimś pisarzem
Odpisz
3 listopada 2019, 23:45
@norek00: o idz na mat-fiz potem studia astrofizyczne i zostaniesz astronomem albo fizykiem
Odpisz
4 listopada 2019, 06:58
Znając życie zawalę takie liceum i studia. Matma mi nie idzie, a fizykę będę mieć za rok dopiero
Odpisz
4 listopada 2019, 07:16
jak nie lubisz matmy to idź na humana w czym problem, jak masz talent to zostań pisarzem i możesz tak zarabiać
Odpisz
4 listopada 2019, 07:33
pie**ol liceum idź do technikum lol
Odpisz
4 listopada 2019, 07:36
@jacekpoz: No jakiś talent mam
Odpisz
4 listopada 2019, 07:43
według mnie jak myślisz, że uda ci się zarabiać z pisania to czemu nie
Odpisz
4 listopada 2019, 08:17
@jacekpoz: Ona jeszcze nie wie, czym jest polski. Za 2-3 lata pewnie zmieni zdanie po tych wszystkich wygląda racowabniach i opowiadaniach na j. polski w szkole.
Odpisz
4 listopada 2019, 08:18
@d0wek: polski i tak łatwiejszy niz matma
Odpisz
4 listopada 2019, 08:53
matma izi
Odpisz
4 listopada 2019, 18:07
kurde myślałam że chodzi o studia
Odpisz
4 listopada 2019, 17:59
Technik pszczelarz i technik wędliniarz to jedyne godne kierunki
Odpisz
3 listopada 2019, 21:45
Biol-chem-mat , ktoś mi powie, gdzie skończę?
Odpisz
3 listopada 2019, 21:46
@KubaK1975: Najpewniej na cmentarzu, ale to bardzo daleka przyszłość
Odpisz
3 listopada 2019, 22:29
@BDMVIP: Nie , sądzę , że w tym przypadku obowiązkowa kremacja
Odpisz
3 listopada 2019, 22:36
@mikoxin: To i tak skończysz pod marmurem. Chyba że cie gdzieś rozsypią na plaży aby dzieci mogły z czego zamki robić
Odpisz
3 listopada 2019, 23:15
@KubaK1975: Ja po mat-biol-chemie skończyłam na inżynierii biomedycznej i będę się zajmować elektroniką medyczną
Odpisz
4 listopada 2019, 08:19
@Myszkapl: Ciekawie.
Odpisz
4 listopada 2019, 08:21
@d0wek: Obsługa frytkownicy
Odpisz
4 listopada 2019, 08:23
@mikoxin: Ludzkiej frytkownicy.
Odpisz
4 listopada 2019, 15:24
@d0wek: Też ciekawy kierunek
Odpisz
4 listopada 2019, 14:49
Istnieje może mat-geo-tywka?
Odpisz
4 listopada 2019, 06:44
Nauczycielka z gimnazjum mojego kuzyna na ostatniej lekcji opowiedziała jak robić metaamfetaminę. Potem ją wywalili bo nie miała papierów żeby uczyć. Kuzyn opowiadał że była najlepszą nauczycielką chemii jaką miał.
Odpisz
4 listopada 2019, 13:33
@mrauczur: Zazdro
Odpisz
3 listopada 2019, 22:15
Jak wtedy niszczy sobie życie? Mam uważać na coś konkretnego?
Odpisz
4 listopada 2019, 00:35
@Jurekis_: Spokojnie to tylko humany wkurzone że są wyzywanie chcą przenieść hejt na biochem.
Odpisz
3 listopada 2019, 23:52
Już wole kurs spawacza.
Odpisz
3 listopada 2019, 22:26
Tymczasem klasy artystyczne (w tym ja):
Odpisz
3 listopada 2019, 21:48
Daj jeszcze mat-fiz i "brak pasującej dziewczyny" xd
Żartuję, zdarzają się. Nie to co na studiach technicznych, u mnie to żadnych nie ma
Odpisz
3 listopada 2019, 21:43
A potem trafiasz na studia chemiczne i zastanawiasz się gdzie w życiu popełniłeś błąd
Odpisz
31 października 2019, 20:40
Przez te memy mam wąchania czy iść na mat-fiz czy na biol-chem
Czy pie**olić to wszystko i mechatronika
Odpisz
31 października 2019, 20:43
nie WĄCHAJ się, idź do zawodówki
Odpisz
31 października 2019, 20:44
Nie chce marnować swojego potencjału w zawodówce
Odpisz
31 października 2019, 20:46
dlatego się nie WĄCHAJ
Odpisz
31 października 2019, 20:46
Autokorekta nie ma słowa wachaj zapisanego
Odpisz
31 października 2019, 20:47
taa... może dlatego, że pisze się „WAHAJ” jak „wahadło”?
Odpisz
31 października 2019, 20:48
O ch*j
Odpisz
31 października 2019, 20:49
ups
Odpisz
31 października 2019, 21:02
mat-fiz jest spoko, jestem na nim. Tylko trzeba się uczyć, a nie że jak obejrzysz sonie ciekawostkę o astronomi na yt, to jesteś bożkiem. Tak samo z biolchem'em
Odpisz
31 października 2019, 21:50
mechatronika idź. Nie chcesz na pewno uczyć matmy w podstawówce potem
Odpisz
Edytowano - 31 października 2019, 21:51
Lubię matematykę więc...
Odpisz
31 października 2019, 21:55
to idź na mechatronike jak z fizy też
Odpisz
31 października 2019, 22:51
mat-fiz lepszy
Odpisz
31 października 2019, 23:16
biol chem polecam ale na mat fiz czy biol chem trzeba się i tak dużo uczyć
Odpisz
31 października 2019, 23:18
zostań nie robem
Odpisz
3 listopada 2019, 21:03
Polecam mat-geo nie trzeba się aż tyle uczyć
Odpisz
3 listopada 2019, 21:06
ja jestem na mechatroniki i na razie jest spoko
Odpisz
3 listopada 2019, 21:30
Niemcy proszę pana
Odpisz
3 listopada 2019, 21:37
mechatronika to jazda bez trzymanki.
Odpisz
3 listopada 2019, 21:36
Je**ć ku*wa biol chem.
Odpisz
3 listopada 2019, 21:56
@Pitrekkk: auła to zabolało czemu ?
Odpisz
3 listopada 2019, 21:57
@Denom: bo to burwy są.
Odpisz
3 listopada 2019, 22:15
@Pitrekkk: a ty burak jesteś
Odpisz
3 listopada 2019, 22:20
@Denom: a ty pajac
Odpisz
3 listopada 2019, 22:28
@Pitrekkk: nie obrażam twojego kierunku
Odpisz
3 listopada 2019, 21:34
Wiem że te memy z ywkami są prześmiewcze, ale nawet w 1% nie odzwierciedlają prawdy
Tak wyglądają ku*asiary które poszły na biolchem bo myślały że to łatwe i z łatwością po tym dostaną się na studia i dostaną spoko pracę
Odpisz
3 listopada 2019, 21:32
Tak naprawdę to żaden profil nic nie daje. Ważne jest żeby jakoś zarobić.
Odpisz