Tytuł został zjedzony przez smoka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Brawo za czujność!
Deal życia
Rel
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 listopada 2019, 23:15
Smocza służąca pani Kombajn
Odpisz
1 listopada 2019, 18:15
To wygląda podejrzanie. Jakby Japończycy chcieli przerobić na anime polskie podanie legendarne.
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2019, 18:16
@KufelMleka: To jest dragon maid
Odpisz
1 listopada 2019, 18:19
@KufelMleka: Polska the anime
Brajanek-San walczy z matką Grażyną-chan by móc się zaszczepić
Odpisz
1 listopada 2019, 18:24
@CupOfWater: Było by oglądane
Jest jakieś anime gdzie występuje polska jako człowiek (kraj)
Odpisz
1 listopada 2019, 18:26
Niestety nie
Odpisz
1 listopada 2019, 18:26
@CupOfWater: To nie było pytanie tylko stwierdzenie
Odpisz
1 listopada 2019, 18:27
Wybacz
Odpisz
1 listopada 2019, 18:27
Nie powiesz mi że nie chciałbyś zobaczyć takich scen:
Smok wawelski: Jesteś już martwy!
Dratewka: Nie, bo ty!
Smok wawelski: Nani?!
Piast kołodziej: Teraz wyślę cię do wymiaru cieni. * wyciąga kartę i rzuca ją w powietrze*
Popiel: *otacza go ciemność, z któej wybiegają zastępy myszy, które go pożerają i zaciągają jego szczątki w czeluść*
Wanda: S-senpai, zrozum. N-nie mogą, choćbym chciała...
Niemiec: Czekaj, co? Nie rób tego, mogę się zmienić!
Wanda: Ty tak, ale nie twój kraj, senpai. Żegnaj! *skacze z okna wieży, ale łapie ją w locie banda skąpo odzianych anielic, które niosą ja do miejsca, gdzie poznaje jakiegoś bardziej odpowiedniego senpaia*
Odpisz
1 listopada 2019, 18:28
@KufelMleka: Wyobraziłem to sobie jako anime w stylu Jojo i właśnie kisnę
Odpisz
1 listopada 2019, 18:29
@KufelMleka: Napisałem że z chęcią bym to obejrzał
I z tym smokiem wawelskim to nie zły plan przerobić
Fist of the north star
Odpisz
5 listopada 2019, 08:12
Owe anime to Hetalia
Odpisz
5 listopada 2019, 08:53
@jakub17: zapomniało mi się
Odpisz
5 listopada 2019, 10:38
Hetalia, ale tylko w kilku odcinkach
Odpisz
5 listopada 2019, 10:39
@jakub17: sorki. Nie zauważyłam komentarza
Odpisz
5 listopada 2019, 12:38
@MinRyuuk: Spoko, każdy może czasem coś przeoczyć. Dla mnie nie jest to powód do przeprosin ;)
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2019, 18:45
Kraków w prawdziwym życiu:Dobra wychodzimy na pole
Odpisz