Możesz mnie nie okłamywać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie znoszę kleszczy
Z klasą się trzeba urodzić
Nie zadzieraj z bobrami
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2019, 23:34
Doctor who s04e13, prawie ostatnia scena tego sezonu
Odpisz
6 listopada 2019, 23:13
@napletnik: Niech zgadnę, w ostatniej umiera i pojawia się 11 wcielenie
Odpisz
7 listopada 2019, 06:59
nie, bo potem (między 4 a 5 serią)
jest jeszcze 5 odcinków specjalnych
Odpisz
7 listopada 2019, 17:36
@napletnik: A okej
Odpisz
6 listopada 2019, 12:06
Ja kiedyś dostałem smsa od koleżanki, że jest przeziębiona i nie chce, żebym zobaczył ją w takim stanie.
Naprawdę nie wiem, co mnie podkusiło, żeby napisać jej, że fajnie byłoby się z nią zarażać.... Nie dosyć, że przyszła to jeszcze w czerwonej sukience i zakolanówkach....
Wygrać życie....
Odpisz
6 listopada 2019, 08:01
Pech 100.
Odpisz
6 listopada 2019, 02:55
Zdrada z kumplem to śmierć 2 znajomości na raz
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2019, 23:42
Jakby mi się coś takiego przydarzyło to bym im zrobił zdjęcie, napisał że "okej to innym razem" następnego dnia napisałbym "zobacz ktoś w twoim domu jadł wczoraj kolację ciekawe kto to był" oraz wysłał ich zdjęcie.
Odpisz
2 listopada 2019, 00:52
Spacer w deszczu jest lepszy niż zwykły obiad
Odpisz
2 listopada 2019, 00:55
@Iriss: Ja osobiście nie lubię moknąć, ale jeśli zmókłbym z kimś byłoby mi w sumie przyjemnie i wesoło, a tak to muszę udając odpowiedzieć
Odpisz
2 listopada 2019, 00:58
zawsze można wziąć parasol ewentualnie płaszcz wodoodporny czy inną odzież przeciwdeszczową
Odpisz
2 listopada 2019, 01:02
@Iriss: Fakt, ale wiesz to miało po prostu dodać dramatyzmu. A i nie piszę, że to historia z mojego życia po prostu komentarz napisałem w pierwszej osobie, bo tak mi było wygodniej
Odpisz