Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Ikony
Hobby dla faceta
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2020, 03:24
Tak tylko powiem że ov 2 to tylko dodatek który dodaje tryb fabularny a w jest dlatego żeby brzmiało bardziej doniośle
Odpisz
30 września 2022, 13:58
Mam zle wiesci xD
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2019, 18:35
Taka śmieszna sprawa że Trailer Overwatch 2 porównany do Mann Vs Machine
JEST KU*WA ŻAŁOSNY XDDDDDD
Trailer MvM nie musi ci pchać ekspozycji do gardła bo nie jesteś debilem który nie wie co się dzieje tam wystarczyła Animacja i Muzyka
A w trailerze Ov muszą ci mówić co się dzieje bo możesz nie skumać że ARMIA ROBOTÓW ATAKUJE
Odpisz
5 listopada 2019, 15:55
@kapitan_Rosja: święte słowa
Odpisz
5 listopada 2019, 07:12
Czekam aż blizzard powie że to fake bo już jest obok bethesdy
Odpisz
2 listopada 2019, 22:16
Nadal jestem mega wściekły za to,że dali lektora do tego filmu zamiast dubbingu.Lektor w tym filmie jest PRZEOKROPNY.(perhaps zjawią się tu zaraz psychofani lektora i napisów).
Odpisz
2 listopada 2019, 22:22
@Simciakk: W kreskówkach raczej Dubbing jest lepszy
Odpisz
2 listopada 2019, 22:39
@Simciakk: Każdy lektor jest przeokropny, kto to wymyślił?
Odpisz
2 listopada 2019, 22:42
@MineDan: PRL
Odpisz
2 listopada 2019, 23:27
@Gryficowa: właściwie to nie tylko w PRL'U było, ogólnie w państwach poradzieckich
Odpisz
3 listopada 2019, 17:31
@MineDan: Tia
Odpisz
4 listopada 2019, 18:13
@Simciakk: Cóż. Film miał premierę w 2004. W czasach, kiedy Polacy nie wiedzieli o Nickelodeon.
Odpisz
4 listopada 2019, 18:16
@DinoSummer: Sam o tym wiem,ale..
Kraboburgery-krabokotleciki
Kubeł Pomyj-Kubełek smaczności
To jest to tłumaczenie
Odpisz
4 listopada 2019, 18:17
@Simciakk:
Odpisz
4 listopada 2019, 18:19
@DinoSummer: ma ktoś szablon "oh youre approching me" wersja anime
Odpisz
4 listopada 2019, 18:19
@Simciakk: Chociaż sam lektora na ogół nie trawię(nie wspominając już nawet o wstawkach,gdzie np. rapuje,jak w Ósmej Mili).To są pewne wyjątki,w postaci na przykład
serii Stalker,gdzie Utta nadaje grze kilmat dokumentu telewizyjnego.
Odpisz
4 listopada 2019, 19:56
@Simciakk: Pamiętam jeszcze że SpongeBob w tym filmie nazwał Pana Kraba "dupkiem".
Odpisz
4 listopada 2019, 20:51
@Simciakk: "Kubeł smaczności"
To brzmi cudownie xd
Odpisz
4 listopada 2019, 20:52
@Prawa: O kurde
Czyli było mocno
Odpisz
4 listopada 2019, 21:38
@Prawa: Tak.tak było XD
Odpisz
5 listopada 2019, 00:09
@Undercaper: czy chodziło Ci o to ?
Odpisz
4 listopada 2019, 21:37
Kuuurwa kiedyś to było kiedy twórcy gier robili gierki za darmo, musząc sie w jakiś inny sposób utrzymać, przez co nie mogli sie temu w pełni poświęcić, produkując gry praktycznie niegrywalne primitywne i wizualnie obrzydliwe z dzisiejszej perspektywy
Odpisz
4 listopada 2019, 21:09
Ten moment kiedy podpatrzysz kolejny tryb gry z TF2, ale brakuje ci pomysłu na nazwę więc dajesz dwójkę obok i git.
Odpisz
4 listopada 2019, 20:51
Blizzard jest spoko. A ostatnio poparli Chiny, czym u mnie sporo zaplusowali (niech żyje krwiożerczy reżim).
A tak na serio - każdy kto myśli że chodzi o jakiś protestujących łyka propagandę USA - chcą po prostu przywalić Chinom, bo to ich konkurent. A z dwojga złego wolę już Chiny niż USA (może dlatego że nie wymuszają na nas żydowskich roszczeń majątkowych i nie mówią jakie prawo mają ustalać.
Czego by o Chinach nie mówić ale szanują suwerenność wewnętrzną i nienaruszalność granic innych krajów.
Tak samo jak z Huaweiem - hejt i nagonka na niego, mimo że nigdy nie udowodniono im szpiegostwa na rzecz Chin podczas gdy Facebookowi i Google wielokrotnie udowodniono szpiegostwo na rzecz USA.
Odpisz
4 listopada 2019, 19:36
Można prosić o szablon?
Odpisz
4 listopada 2019, 19:33
Na początku mi się nie podobało i reakcja była podobna ale po zobaczenia tralierów to kupuję
Odpisz
4 listopada 2019, 18:04
To tworcy gier nie tworza ich dla społeczności, a nie dla kasy?! /s
Odpisz
3 listopada 2019, 10:58
Hmmm gry robione dla pieniędzy?
No kto by pomyślał...
Odpisz