Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Somsiad

3 listopada 2019, 09:52

W ogóle zmuszanie kogoś na siłę do czytania książek jest bez sensu.
Zniechęca to tylko jeszcze bardziej i zabiera czas, który możnaby było przeznaczyć na przeczytanie książek, które naprawdę kogoś interesują.
Nasz system edukacji jest strasznie zacofany.

Avatar MineDan

3 listopada 2019, 10:59

podaj mi przykład systemu edukacji w którym są lektury i tak nie jest

Avatar Tomasz1977

6 stycznia 2022, 21:09

jakby ktoś cię nie zmusił np. do "Faraona" to byś nie spróbował i nie wiedział, jaki jest świetny. To tak jak dziecko nie chce próbować nowych potraw, a nie wie, że niektóre będą mu smakować

Avatar Gekonnen

3 listopada 2019, 09:16

Pan Tadeusz i dziady są zajebiste. Reszta nie tak bardzo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ravios

5 listopada 2019, 16:29

@Gekonnen: Jeszcze Hobbit był spoko

Avatar Tomasz1977

6 stycznia 2022, 21:07

@Ravios: zależy, która część

Avatar Tomasz1977

6 stycznia 2022, 21:05

"Współczesnymi lekturami starszymi" Co to znaczy?

Avatar Nanook

3 listopada 2019, 09:33

Psst, ale wiecie, że jeżeli mielibyśmy mieć współczesne książki jako lektury to nie będą to Zwiadowcy, Igrzyska Śmierci czy cokolwiek jest teraz popularne, a książki, które już teraz przechodzą do klasyki jak np. Olgi Tokarczuk czy Mrożka

Avatar Mimikkyu

5 listopada 2019, 16:19

@Nanook: tango to moja najulubieńsza lektura ze szkoły średniej

Avatar Nanook

5 listopada 2019, 19:29

@Mimikkyu: Nie dziwię się. U mnie jest w top 5. Najwyższe miejsce na podium należy się jednak Ferdydurke

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2020, 12:43

@Nanook: Jak można dodać kom do ulubionych?

Avatar TheWardaxx

5 listopada 2019, 18:24

Co prawda Quo Vadis i Dziady są może na tym samym roku, jednakże z tego co wiem Pana Tadeusza przerabia się dopiero w klasie 8 , a Krzyżaków w ogóle nie ma w programie.

Avatar abc123def

5 listopada 2019, 21:52

@TheWardaxx: Dziady są w 7, Quo Vadis i Pan Tadeusz w 8.

Avatar TheWardaxx

Edytowano - 5 listopada 2019, 22:15

@abc123def: Ja akurat miałem Quo Vadis w 7 . Więc może rozkład lektur w poszczególnych rokach szkolnych zależy od szkoły do której chłodzimy?

Avatar abc123def

6 listopada 2019, 06:58

@TheWardaxx: Całkiem możliwe

Avatar
FarciaZ

3 listopada 2019, 09:11

Jak dwie no trzy takie ciężkie Książki w roku da się przerobić to 4 na 10 miesięcy to trochę za dużo z czego każda książka ma więcej niż 200 stron

Avatar abc123def

5 listopada 2019, 21:54

Ja Quo Vadis przeczytałem w niecały miesiąc.

Avatar PanMisiek

3 listopada 2019, 09:48

Quo Vadis było zajebiste.

Avatar abc123def

5 listopada 2019, 21:53

@PanMisiek: Zgadzam się.

Avatar Draco0521

5 listopada 2019, 21:49

Bo "musimy poznawać różnych pisarzy"
Tymczasem podręcznik od polskiego: 10 tekstów Mickiewicza pod rząd

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2019, 19:19

Jakimi lekturami współczesnymi!?

Avatar Cherrysan

5 listopada 2019, 17:28

Do Dziadów proszę się nie czepiać, najlepiej mi się czytało.
A tak przypnę #nbc: Czy ktoś czytał Antygonę i może powiedzieć, jak szło i czy ciekawa książka?

Avatar mikeymikey

5 listopada 2019, 17:37

@Cherrysan: ciekawa, ale warto przed zabraniem się za nią przeczytać "Króla Edypa". Warto poświęcić na Antygonę tę godzinkę (to naprawde krótka książka)

Avatar Cherrysan

5 listopada 2019, 17:51

@mikeymikey: Dzięki wielkie

Avatar Grzechoooo

5 listopada 2019, 18:28

@Cherrysan: Antygonę albo przeczytasz w godzinę, albo nigdy.

Avatar MajnkraftAlusiek

5 listopada 2019, 17:58

Lektury to 99% lekcji polaka.

Avatar
Commonwealth

5 listopada 2019, 18:29

Avatar Poziomica

5 listopada 2019, 16:37

3 klasa technikum, od połowy września Lalka a na 1 października Zbrodnia i kara
pozdrawiam

Avatar LewX01

5 listopada 2019, 16:16

Tak nie żeby coś ale nauka polskiego idzie epokami więc diady quo vadis i pan Tadeusz logicznie będą w tej samej klasie

Avatar Dargwid

3 listopada 2019, 09:47

Zrobiłem ręczną wersję mema "kawusia time start" i "kawusia time stop". Co ja robię z swoim życiem.

Avatar NightFox

3 listopada 2019, 10:51

@Dargwid: Jak ręczną? Weź pokaż

Avatar Dargwid

3 listopada 2019, 11:00

@NightFox: jestę artystą

Avatar Dargwid

3 listopada 2019, 11:00

Avatar NightFox

3 listopada 2019, 12:07

@Dargwid: To już wyższy rodzaj sztuki, gratulacje

Avatar
Brodacz

3 listopada 2019, 11:24

Bo tego się nie robi w kolejności czasu akcji lektury tylko epokami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Buszkopt
Dodane przez: Buszkopt

Papierowa szkoła posting

Angielskie śmieszki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nie są aż takie pyszne

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka