Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SebbRollins

6 listopada 2019, 14:24

Powinno być Lista Marcina

Avatar Legolas9988

6 listopada 2019, 19:03

@SebbRollins: Za szybko myślał

Avatar pokemon223

13 listopada 2019, 20:49

@Legolas9988: za szybko kradł

Avatar
Somsiad

3 listopada 2019, 15:39

Podzielił Kościół katolicki jednym prostym trikiem [ZOBACZ WIDEO]

Avatar Broski

6 listopada 2019, 16:38

Szkoda, że nie usunął.

Avatar Mrbluecake

6 listopada 2019, 18:05

@Broski: Dlaczego?

Avatar Broski

6 listopada 2019, 18:31

@Mrbluecake: Kościół katolicki to największa mafia świata i w dodatku zalegalizowana. Pieniądze i władza, do tego został stworzony, a nie do szerzenia "religii miłości".

Avatar Mrbluecake

6 listopada 2019, 19:14

@Broski: Ale cały czas to największe skupisko chreścijan - każda religia musi mieć swoje ogniwo, a mam nadzieję, że nie chcesz usunąć religii

Avatar Broski

6 listopada 2019, 19:48

@Mrbluecake: Świat bez jakiejkolwiek religii byłby dużo lepszy.

Avatar Mrbluecake

6 listopada 2019, 19:57

@Broski: Czy stwierdzasz, że Katolicyzm jest głupi?

Avatar Broski

7 listopada 2019, 09:11

@Mrbluecake: Każda religia w którą się ślepo wierzy bez jakichkolwiek przemyśleń jest głupia.

Avatar Mrbluecake

7 listopada 2019, 14:14

@Broski: Mógłbyś nie obrażać katolików?

Avatar Broski

7 listopada 2019, 16:17

@Mrbluecake: A czy katolicy mogliby nie szukać obrazy tam gdzie jest wyrażenie opinii? Mam prawo wypowiedzieć własne zdanie na temat tej religii.

Avatar Mrbluecake

7 listopada 2019, 17:12

@Broski: Nazywanie religii "głupią" nie jest wyrażaniem zdania tylko zwykłą obrazą. Jak się domyślam, wściekasz się gdy ktoś obraża ateistów czy inne tego typu grupy.

Avatar Broski

7 listopada 2019, 19:38

@Mrbluecake: Nie, przywykłem do obelg na temat ateistów, niestety. A religię uważam za głupią, ponieważ ludzie zamiast myśleć samodzielnie, lub szukać odpowiedzi na nurtujące pytania, wybierają religię, która daje im gotowe odpowiedzi na tacy, które nawet nie są prawidłowe. Religia jest uwstecznianiem umysłu, najbardziej zacofani są właśnie ludzie religijni. Religia chrześcijańska zwłaszcza przez wieki blokowała zdobycze nauki i uznawała je za herezje, no chyba, że jakaś nauka była pożyteczna dla kościoła, wtedy zagarniali ją tylko dla siebie i używali do umacniania swojej władzy i wpływów. Taką nauką było piśmiennictwo. Religia to też ogromna obłuda. Ilu ludzi uważa się za wierzących, a nie potrafi wprowadzać w życie podstawowych wartości ze swojej wiary? Ilu gorliwych katolików nie ma w sobie za grosz miłości bliźniego? Ilu ludzi zabijano w imię waszego boga, tylko dlatego, że ktoś wierzył w innego? To między innymi powody, dla których uważam religię, jakąkolwiek za głupią i złą. Podałem argumenty, które popierają moją OPINIĘ.

Avatar Mrbluecake

7 listopada 2019, 19:59

@Broski: Kościół jako instytucja nie należy do posiadajacych najczystsze sumienie, ale jaka organizacja takowe posiada? Kościół służy do zbierania katolików w jedno miejsce. Mimo, iż zdarza się wielu księży-biznesmenów i innych nie przestrzegających zasad, cały czas wielu umożliwia katolikom praktykowanie swojej religii. I tak jak ty, wspominam teraz o Kościele jako instytucji - sama wiara katolicka nigdy nie zakazywała rozwoju nauki, ani nie kazała łamać swoich własnych praw. Kościół wielokrotnie mylony jest z religią - co jest poważnym błędem. Poza tym, czemu religia miałaby być "uwstecznianiem umysłu"? A jeżeli już, ateizm jest nim również - nie ma dowodu na istnienie Boga, ani nie ma dowodu na jego nieistnienie. Poza tym osoby religijne nie łamią prawa (przynajmniej te, które naprawdę są religijne), zatem jest to nawet lepsze, niż niereligijne osoby, których jedyną rzeczą, powodującą wahania przez przestępstwem, jest sumienie - wewnętrzy głos, który jednak w swej "perswazji" nierówna się głosowi Boga, który przytłacza znacznie potężniej. A stwierdzenie, że najbardziej zacofani są właśnie ludzie religijni, jest po prostu idiotyczne.

Avatar Broski

7 listopada 2019, 21:15

@Mrbluecake: Kościół rządzi waszą religią, to księża są głównymi reprezentantami waszej religii. Możesz być najlepszym człowiekiem na świecie jako katolik, ale póki organizacja sterująca waszą religią, ustalająca właściwie zasady tej religii nie ma czystych rąk, nie przestrzega tych zasad, to dla mnie to jest oczywiste zakłamanie i całkowicie przekreśla takową religię jako wartą czegokolwiek. Kościół zbiera katolików w jednym miejscu w jednym celu - żeby doić z was kasę, nic więcej. Praktykowanie religii? Możesz ją wyznawać na różne sposoby, ale wyznajesz ją zapewne tak jak ustalił kto? Kościół oczywiście. Jak już mówiłem, kościół rządzi religią i to on decyduje co w religii wolno lub nie wolno, a że nie wolno było wygłaszać tez w złotych dla kościoła czasach, które się kościołowi nie podobało, to to było właśnie blokowanie rozwoju nauki i popieranie zacofania. Dlaczego uwstecznianie umysłu? Bo człowiek religijny zamiast dociekać odpowiedzi na różne pytania, używać mózgu pomyśli tylko "to zrobił bóg", bo tak mu jego kapłan powiedział. Każda religia zawsze popierała uwstecznianie umysłu i rozwoju, bo to dla rządzących religią było korzystne w utrzymaniu trzódki wiernych w ryzach. Co do dowodu na istnienie boga, to po waszej stronie leży powinność udowodnienia, że istnieje. Zawsze trzeba udowadniać istnienie czegoś, a nie nieistnienie czegoś. Nie mówiłem nigdzie o łamaniu prawa. Myślisz, że ateiści łamią prawo częściej, bo w nic nie wierzą i nic ich nie powstrzymuje? Bzdura totalna, religia nie jest potrzebna do tego, by wiedzieć, żeby nie kraść bo może być za to kara, żeby nie zabijać. I jakoś twój bóg nie przytłoczył nigdy księży molestujących dzieci, czy średniowiecznych inkwizytorów torturujących na śmierć ludzi, którzy się z nimi nie zgadzali.

Avatar
Somsiad

7 listopada 2019, 21:19

komentarz obrazkowy

Avatar Loczny

6 listopada 2019, 14:34

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

Avatar pokemon223

3 listopada 2019, 14:25

masz błąd w tytuł opie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Faworyzacja? Nie słyszałam

Uczeń przerósł mistrza

Filtry są wszystkim

Za moich czasów inaczej rozwiązywano problemy

Razem jesteśmy niepokonani

To zaszło za daleko

Irytujące

Dlaczego nikt tego nie robi?

Dziękuję za informację

Pozmieniało się

Rico to najlepszy skrzydłowy

Bogactwo

Nie jestem pewny

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Marcin Luter przybija 95 tez do drzwi kościoła w Wittenberdze.
31 października 1517 roku, koloryzowane