@kicius23: u nas ziomuś co z tyłu sali siedzi gra przez całe praktyki w robloxa, a gdy profesor podchodzi to pokazuje mu screena makiety, która mieliśmy zrobić
@WesolyKomuch: u mnie typ ostatnio na informatyce gra w Kogame/Blockstarplanet (nie jestem pewien) a jak nauczyciel podchodził to otwierał Worda i udawał że coś pisze
@kicius23: no chyba, że jak ja przegrywasz na pendrive parę gier rogulike ( również w wersji ASCII bo lubisz) undertale i morrowind.
Jest co robić i może wreszcie dotrę do chociażby połowy wątku fabularnego.
@marianx12: Ja na pendrive mam tylko 1 bijatykę. A Undertale już przechodziłam z 15 razy. Imo Minecraft lepszy bo nie musisz być cały czas skupiony, chyba, że na serwerze
Czuję się dziwnie z tym, że połowa się ze mną zgadza, a grafikiem jestem bardziej z hobby, co i tak ogranicza się do rysunków w digitalu.
Chyba jednak mogłam brac to technikum pod uwagę
Komentarze
Odśwież4 listopada 2019, 05:06
Zapomniałeś o graniu w tetrisa i minecrafta na lekcji
Odpisz
4 listopada 2019, 06:52
@kicius23: gramy w pasjansa i sapera
Odpisz
4 listopada 2019, 17:43
@WesolyKomuch: A to ciekawe. Ja dziś całą grafikę w Minecrafta grałam
Odpisz
4 listopada 2019, 18:13
@kicius23: u nas ziomuś co z tyłu sali siedzi gra przez całe praktyki w robloxa, a gdy profesor podchodzi to pokazuje mu screena makiety, która mieliśmy zrobić
Odpisz
5 listopada 2019, 21:02
@WesolyKomuch: u mnie typ ostatnio na informatyce gra w Kogame/Blockstarplanet (nie jestem pewien) a jak nauczyciel podchodził to otwierał Worda i udawał że coś pisze
Odpisz
6 listopada 2019, 00:27
@kicius23: no chyba, że jak ja przegrywasz na pendrive parę gier rogulike ( również w wersji ASCII bo lubisz) undertale i morrowind.
Jest co robić i może wreszcie dotrę do chociażby połowy wątku fabularnego.
Odpisz
6 listopada 2019, 10:04
@marianx12: Ja na pendrive mam tylko 1 bijatykę. A Undertale już przechodziłam z 15 razy. Imo Minecraft lepszy bo nie musisz być cały czas skupiony, chyba, że na serwerze
Odpisz
6 listopada 2019, 18:07
@kicius23: jednak komputery na których to się uczę nie odpalą sensownego minecrafta, dlatego używam zamienników jakimi to są stare, dobre klasyki.
Odpisz
6 listopada 2019, 07:28
A nie powinno być grafitywka, żeby nazwa się trzymała konwencji?
Odpisz
5 listopada 2019, 20:37
Siema jestem chłop grafik i to prawda
Odpisz
5 listopada 2019, 19:35
Jak się nazywają memy w tym stylu?
Odpisz
5 listopada 2019, 19:45
@benben7: postac;smieszny tekst
Odpisz
5 listopada 2019, 19:44
Informatyk.dawaj
Odpisz
5 listopada 2019, 19:09
Czuję się dziwnie z tym, że połowa się ze mną zgadza, a grafikiem jestem bardziej z hobby, co i tak ogranicza się do rysunków w digitalu.
Chyba jednak mogłam brac to technikum pod uwagę
Odpisz
3 listopada 2019, 22:13
Jaki rodzaj druku można pomylić z raperem?
Odpisz
3 listopada 2019, 22:50
każdy
Odpisz
3 listopada 2019, 22:57
z czym?
Odpisz
5 listopada 2019, 19:08
@Denom: a taki gówniarz z juutuba chyba kartky czy coś się nazywa
Odpisz
3 listopada 2019, 22:11
Grafika powinna być na techniku informatyku zamiast biologi i chemii don't change my mind
Odpisz
3 listopada 2019, 22:55
@Rozyv: jestem na biol chemie i też za ch*ja nie wiem czemu mam historie wos
Odpisz
3 listopada 2019, 22:33
Grafik pozdrawia
Odpisz
3 listopada 2019, 22:00
Ale częste zapisywanie to akurat dobrze
Odpisz
3 listopada 2019, 21:57
To jestem ja
Odpisz